Rubrika: STYL
 

Máte Instagram a už vás nudí pořád ty stejné fotky od vašich přátel dokola? Začněte sledovat i někoho jiného, než lidi ze střední, vyplatí se to. Zvlášť v případě těchto deseti fitnessek s bezchybným tělem, jejichž fotky vás nejen potěší, ale třeba i nakopnou, abyste se sebou konečně začali něco dělat.

1. Jenna Renee Webb (@jennareneefit)

Tahle holka se strašně dlouho všemu kolem fitness vyhýbala. Jakto? Měla prostě skvělý metabolismus. Jednou ale začala cvičit a už jí to nepustilo.568e02d41572e

 

2. Hannah Stocking (@hannahstocking)

Někde jsme dokonce zaslechli, že tahle kráska jeden čas randila NBA All-star Klayem Thompsonem.568e02d415f71

 

3. Kayla Itsines (@kaylaitsines)

Tahle instruktorka fitness z Austrálie rozhodně za follow stojí!568e02d4160c1

 

4. Lyzabeth Lopez (@lyzabethlopez)

Pokud máte přes milion sledujících na Instagramu a nejste celebrita, znamená to, že jste aspoň zatraceně sexy. A to Lyzabeth je.568e02d416268

 

5. Marzia Prince (@marziaprince)

Píše pro Muscle, je IFBB bikini Pro… Co chcete víc? Snad jen víc jejích fotek!568e0a5638a9d

 

6. Alicia Marie (@aliciamariebody)

S klidem by si mohla zpívat: “I’m sexy and I know it!”568e02d416d87

 

7. Amanda Lee (@amandaleefitness)

S tímhle tělem se dostala na bezpočet obálek fitness časopisů. Divíte se? Nechte ji, aby se dostala i do vašeho instagramového newsfeedu.568e02d41679f

 

8. Paige Hathaway (@paigehathaway)

Úplně obyčejná holka začala zničehonic cvičit jako šílená. A followeři na insta se jen hrnuli!568e02d416eb9

 

9. Michelle Lewin (@michelle_lewin)

Začala jako obyčejná modelka, ale láska k fitness zvítězila. Teď je na obálách fitness magazínů i v reklamách na suplementy.568e02d41700c

 

10. Jen Selter (@jenselter)

Je dobře, že tahle dokonalá holka ukázala své dokonalé tělo světu…

121813SelterZM67.jpg