Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA TRENDY
 

Epic faily jsou vděčnou a populární formou zábavy na internetu. Dnes už si bez nich spousta lidí nedokáže představit třeba Facebook, kde jich najdete na některých stránkách i několik denně. Někteří by mohli říct, že vysmívat se jiným lidem je ubohé, ale až uvidíte následující sérii fotografií pochopíte, že se neubráníte pohnutí koutků.

Některé stránky nabízejí až nepřeberné množství stovek takových nepovedených lidských počínání. Tojemasakr.cz pro Vás vybral 10 těch nejvtipnějších, tak jdeme na to.

1. Ochrana majetku na prvním místě!

I have identified a flaw in my college's scissor retention plan.

Proč se to asi stalo: Řekněme, že i za nůžky si dneska musíte připlatit a proto je třeba držet tento poklad v bezpečí! Otázkou zůstává, proč autor bezpečnostní operace se na sekundu nezamyslel, protože zhruba tak dlouho bude zloděj tyhle nůžky krást.

2. Těžké chvíle bez otvíráku na vína!

The wine opener.

Proč se to asi stalo: Alkohol je mocný čaroděj a schovává i to, co je na první pohled jasně zřetelné.

3. Nejstrašidelnější věc pokud čekáte trojčata!

The fear of triplets.

Proč se to asi stalo: Slečna se zrovna doučila sčítání ve škole a tak sčítá, kde co. Ale počty má ta slečna na výbornou, jen co je pravda.

4. Volejbal je zákeřná hra!

The volleyball disaster.

Proč se to asi stalo: Takhle to dopadá, když nikdo se neobtěžuje řvát “Mám!”.

5. Jon Bovi – It’s is my life

"It's is my life" - Jon Bovi

Proč se to asi stalo: Být skalní fanoušek nějakého interpreta je obtížné. Musíte chodit na koncerty, tetování a pak se úplně v klidu může stát, že zapomenete přesné znění písně nebo jméno toho, kdo to zpívá. Stát se to evidentně může.

6. Zrcadlo je zrádce!

The photoshop disaster.

Proč se to asi stalo: Photoshop dělá s průměrných modelek dokonalé krásky, tento mládenec si řekl, že to půjde určitě i u chlapů a přidal si pár závaží, které obvykle samozřejmě zvedá, ale prozradilo ho zrádné zrcadlo, takže koupení speciálních rukavic přišlo nazmar.

7. Zde se poblil Harry Styles!

The Harry Styles vomit shrine.

Proč se to asi stalo: Pamětní desky jsou často na místech, kde se stalo něco důležitého! No a protože na desku nebylo, tak vemte pastelky a udělejte homemade verzi plnou barviček a srdíček. Vůbec nevadí, že je to z papíru, důležitá je message!

8. Práce zloděje je někdy stresující!

Proč se to asi stalo: To asi všichni víme. Je třeba neustále upozorňovat, aby si lidé dobře promysleli únikové východy, obzvlášť v tomto stresujícím a náročném povolání.

9. Zákeřná krabice!

The pizza complaint.

Proč se to asi stalo: Zákeřná pizzerie balí určitě své pizzy obráceně schválně! Protože otevřít pizzu z druhé strany a stěžovat si, že jsem jí dostal bez oblohy je přece úplně normální!

10. Instagram vylívá omáčku!

The classic Instagram food snap.

Proč se to asi stalo: Je třeba umět na Instagram pěkně pózovat a svůj život pořádně zaznamenat. Jen pozor na omáčku, která by z vás mohla udělat naprostého idiota.