Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Napadlo vás někdy, že pokud děláte věci celý život určitým způsobem, ještě to ani zdaleka neznamená, že je děláte správně? Zní to jako hloupá otázka, ale neuvěříte, kolik lidí si tuhle věc vlastně vůbec neuvědomuje… Skoro to vypadá, jako bychom se řídili heslem: Proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě! A může se to týkat dokonce i úplně banálních věcí. Čtěte dál a zjistíte, že i zdánlivě nepřekonatelné problémy jdou vyřešit jednoduchým tríčkem, možná budete překvapeni, a možná se budete cítit jako blbci…

1. Držení pizzy

Protože jíst pizzu příborem je hřích, je potřeba se ji naučit pořádně držet. Jak to ale udělat, aby se vám celá nerozsypala? Takhle!

74

 

2. Zavazování tkaniček

Když si dáte pozor, a začnete tkaničky zavazovat vodorovně, vyhnete se mnohým problémům s jejich rozvazováním, a taky možná mnohým držkopádům!

163

 

3. Držení sklenice s vínem

Pohár vína v ruce vypadá vždycky vznešeně a elegantně. A když ho budete držet správně, dokonce si možná i ten lahodný mok nezahřejete rukou!

411

 

4. Držení burgeru

Znáte to, máte na něj strašnou chuť, ale hned při prvním pokusu o kousnutí se vám buď všechno vysype z druhé strany, nebo vám třeba vyleze maso a vy koušete do samotné bulky, nic moc. Někdo chytrý ale přišel s nápadem, jak tenhle problém vyřešit!

1040

 

5. Skládání kalhot

Co když tam ty švy opravdu k něčemu jsou? Kalhoty vždycky nemusíte skládat tak násilně, jde to totiž i jinak…

1826

 

 

6. Krájení melounu

Až zase příště dostanete chuť na meloun, vykašlete se na svůj obvyklý způsob krájení, který je vlastně úplně k ničemu. Zkuste to takhle a uvidíte, že vám bude chutnat víc!

2160

 

7. Zadělávání plastového sáčku

Když otevřené balení jen přehnete, je stoprocentní jistota, že se vám veškerý obsah vysype do špajzu. Všechno může ale vyřešit jedna uříznutá plastová lahev!

2225

 

8. Konzumace cupcaku

Že si vždycky při vychutnávání téhle lahůdky zašpiníte půlku obličeje? Následujte tenhle návod a už se vám to nikdy nestane!

3135

 

9. Odstraňování “toho zeleného” z jahod

To listí asi jíst nebudete. Než to ale na dvacetkrát trhat, není prostě lepší použít brčko a zbavit se toho nadobro?

11101

 

10. Nošení vlásenek

Holky, došlo vám někdy, že ta vroubkovaná strana patří dolů, směrem k hlavě?

12011