Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TECHNOLOGIE
 

Stres a deprese. Dnes denní chléb spousty lidí. Bohužel, někteří  nás si neumí užívat života naplno. A je to škoda! Nalézt řešení tohoto problému, alespoň pro sebe, se snažila studentka z Kalifornie. Vymyslela si seznam 101 tipů, které jí činí život šťastnějším. A věřte nebo ne, jí samotné to funguje. Proto se se svými radami svěřila veřejnosti a nyní je z nich doslova hit internetu. Budete se jím také řídit?

Za zmiňovaný seznam 101 tipů je zodpovědná studentka Alina Ramirez. Svůj “návod” pro šťastnější život získala od svého profesora psychologie a zveřejnila na svém Twitteru, odkud z něj čerpají inspiraci lidé po celém světě. To důležité na tom je, že funguje. Alina je šťastná, krásná a bez výrazného stresu. A čím je návod tak unikátní?

101 tipů ramirez

Postihuje všechny oblasti lidského bytí. Naleznete v něm úplné maličkosti, které vám vykouzlí překvapený úsměv na tváři i podstatné záležitosti, které dokáží změnit vaše myšlení a pohled na ostatní lidi, budete-li se jimi řídit.

Svůj život můžete zlepšovat již od rána: Vstaňte o 15 minut dříve, budete tak mít přes den více času. Všechny věci, které budete ráno potřebovat (oblečení, věci do práce/školy), si připravte již předcházející večer.

Na seznamu 101 tipů naleznete motivační věty (vyhýbejte se negativním lidem, věřte sami sobě) i maličkosti, které dokáží jen tak zlepšit den (čas od času si kupte květinu, hoďte si pro radost papírovou vlaštovkou). Vrcholem jsou rady, které nelze označit jinak, než bizarní. Povězte sami, kolikrát za svůj život se enormně snažíte nikdy nevědět všechny odpovědi nebo zasadit strom.

Zajímavou radou je také vést si deník. V něm si můžete zpětně zkontrolovat, zdali jste v poslední době tipy ze seznamu plnili a hlavně to, zdali fungují! Dejte nám to vědět!

Všech 101 tipů naleznete zde:
101 tipů101 tipů 2