Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA TRENDY
 

Každý už byl určitě alespoň na jedné svatbě. A taky vás tam nejvíce otravovalo společné focení? Nejlépe na nějakém překrásném místě a tak, aby vše vypadalo dokonale. Tak dokonale, jak to po svatbě již nikdy nebude. Tomuto nešvaru se někteří novomanželé snaží čelit a tak si své stavební fotografie pořizují odvážným a netradičním stylem. Podívejte se na 11 velmi nezvyklých svatebních fotek.

Svatebních fotek není nikdy dost. V upraveném prostředí, s nablýskanými šaty a padnoucím oblekem to však pro někoho nemusí být ono. Mnohem zajímavější se zdají být takové fotografie, které jsou buď vtipné, nebo cosi vypovídají o novomanželech. Ti hodili klišé za hlavu a vyfotili se tak, jak chtěli. Žádné kudrlinky a přikrášlování, ale čistá realita svatebních fotek.

#1 Odvážná skupinka nevěsty a družiček. Nutno jim přiznat, že perfektně ladí!

svatebních fotek11#2 Svatební fotku se záchodem nemá jen tak někdosvatebních fotek10#3 Možná nám to nebudete věřit, ale tenhle snímek opravdu pochází z jedné se svateb. Ne ze svatební noci, z chvilek po obřadu. Opravdu!svatebních fotek9#4 Ženy ve svém pravém obraze…svatebních fotek8#5 Shrek a Fiona naživo! Jako by jim z oka vypadli…svatebních fotek7#6 “Tak ty to se mnou nebudeš mít snadné!”svatebních fotek6#7 Fuck you, my se prostě vezmeme!svatebních fotek5#8 Už jen nápad mít na svatební fotografii meloun asi nebyl šťastný, natož to kde a jak jej nevěsta drží…svatebních fotek4#9 Pozor, vyletí ptáček!svatebních fotek3#10 Tihle svatebčané si asi svatební veselku umí užít…svatebních fotek2#11 Romantika nade vše!svatebních fotek