Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA TECHNOLOGIE
 

Všechny prodavačky se zkrátka neusmívají jako paní na obrázku. Chápeme, je to těžká práce, ale někdy dostane zákazník doslova vyhubováno za něco, co vůbec nezpůsobil. Může to být špatný den, zboží se špatnou cenovkou nebo zmrzlina, která nejde namarkovat. Proč některé to zvládnou s úsměvem a grácií a jiné vás sežehnou pohledem i za pozdrav? Nevíme. Ale víme jak to těm nejprotivnějším oplatit!

Základním pravidlem pro takovou pomstu musí být Vaše nevinnost. Dělejte, že jste nic neudělali schválně a se slzou na krajíčku se omluvte, v duši se dobře bavte. Tady jsou 3 způsoby, jak přivést prodavačku do varu!

#1 Kupte si něco, za co nemusíte platit.

Nezapomeňte, že načasování takové pomsty je klíčové. Počkejte až se díky slevě stane, že něco bude stát 40 a méně haléřů. V tom případě se totiž zaokrouhluje dolů a vy tak zabavíte prodavačku na celé minuty. Jak je možné, že jí nějaký zákazník nezaplatil? Prostě si jen vezměte vaše zboží, poděkujte a jděte k východu. V extrémních případech houkne pokladní na ostrahu a ta vás odmítne pustit, dokud se to nevyřeší. Pokojně jděte zpět a počkejte si na svou triumfální výhru, nic tam nevymyslí. Kypřící prášek, cibule…

1935924_1262964530411007_1676821399476990136_n 12974459_10204661221770423_6970664162826731945_n

#2 Neskládejte si zboží

Úplně ideální bude, když si zajdete na pokladnu, kde nejsou ty oddělovače nákupů. Slušně pozdravte a mezitím si zatelefonujte. Až vás bude prodavačka upozorňovat, že byste si mohl začít skládat věci do tašky, tak dělejte, že jí nevidíte a hovořte hlasitěji do telefonu. Když přidáte ještě hlasitý smích, tak jí naštvete určitě ještě víc. Zaplaťte a pak si hezky po jednom skládejte zboží do tašky. Kdyby měli zákazníci nebo pokladní nějaké řeči tak řekněte, že jste dlouho žili v USA a tam je zcela běžné, že prodavačka skládá nákup zákazníkovi do tašky. Stačí oči štěněte a věta na způsob, že vás to mrzí, ale nejste zvyknutí. Pohledy to budou jistě k nezaplacení.

#3 Pětikorunář

Pořádně se vyfikněte. Vezměte si oblek nebo večerní šaty a kufr či větší kabelku. Kupte si láhev dobrého drahého sektu a jděte k pokladně. Ze svého kufru nebo kabely vytáhněte pytel plný předem připravených pětikorun. Tvařte se úplně normálně, jako by se jednalo o něco naprosto běžného. Až se na vás pokladní vražedně podívá, tak jí s úsměvem řekněte, že vlastníte síť automatů na žvýkačky. Možná se bude prodavačka cukat, ale má povinnost od vás peníze vzít a osobně je přepočítat. Pro větší efekt si vezměte sebou karty a házejte je na odkládací plochu pro nákup. Určitě to pokladní nedá a zeptá se vás, co to jako děláte. Řekněte, že si věštíte, za jak dlouho to asi spočítá.

Berte tento návod samozřejmě s humorem, ale i tak jsou všechny zmíněné rady stoprocentně funkční! Pokud se rozhodnete některou z nich využít, tak nám nezapomeňte dát vědět, jak se dotyčná či dotyčný tvářil. Uvítáme i fotodokumentaci.