Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Ne, nechceme vám cpát věci co nepotřebujete, ani neděláme reklamu někomu, kdo nám za to zaplatil. Tyhle super věci nás prostě zaujaly a myslíme, že by mohly zaujmout i vás. Je totiž neuvěřitelné, co všechno člověk jednadvacátého století dokáže vymyslet! Tvůrci těchto vychytávek jednoduše spojili příjemné s užitečným, a ještě k tomu prokázali obrovskou nápaditost. Ani s jednou z těchto věcí totiž nuda nehrozí ani náhodou!

1. Lego hrnek

Tržnice se rádoby zábavnými hrnky jen hemží, a pokud si někdo z vašich milovaných příbuzných usmyslí, že vám něčím takovým udělá radost, jste v pasti… Trapné nápisy, kýčovité obrázky, jo, milujeme to všichni. Tak moc, že bychom takovým hrnkům nejradši uspořádali vyhlídkový let z osmého patra. To ale není případ Lego hrnku! S tím si totiž nejen užijete horkých nápojů, ale taky zapojíte fantazii. Přidáte pár kostiček a můžete mít cokoliv, na co si jen vzpomenete!

313698d3b0e85f54c32946b1efef52ec

 

2. Vytírací bačkory

Baví vás vytírat? Nás taky ne. Bolavá záda, smradlavý hadr, špinavá voda, prostě lahoda. A teď si představte, že tuhle příšernou činnost můžete provozovat, zatímco si vesele tancujete po chodbě. Stačí nasadit tyhle bačkory a máte vytřeno raz dva. Nejen že jsou extraroztomilé, ale taky je můžete hodit do pračky!

c7f5feae50b33a6185df490a4405f5f4

 

3. Mikrofon do sprchy

Sprcha, asi nejpříhodnější místo, kde si zazpívat. Zvlášť, pokud jste se dloubali v nose někde v rohu, když bůh rozdával hudební talent… Ve sprše jste sami a nikoho vaším krákáním neohrožujete! Možná ale brzy zjistíte, že k tomu, abyste si připadali jako popová hvězda, vám něco málo chybí. No, dobře, možná toho bude trochu víc, ale jednou z těch věcí bude určitě mikrofon. Tenhle sice váš hlas nezesílí, ale dodá vám pocit jistoty, a když bude potřeba, můžete si s ním i vydrhnout záda!

f937d64866a27138fc5a50526241ffb0

 

4. Kreativní povlečení

Nakupovali jste v poslední době povlečení na peřiny? Pokud ano, možná jste si všimli té příšerné nabídky. Obchody se jen hemží příšernostmi, které se hodí buď do Barbie domečku, nebo do ložnic lidí, kteří slovo vkus znají jen z doslechu. Kromě toho, klasické povlečení je prostě nuda… Výrobce tohoto kousku ale slovo nuda zřejmě nezná. Tohle povlečení s designem bloku si můžete libovolně pokreslit, a až vás stávající vzor přestane bavit (nebo bude povlečení nevábně vonět), stačí hodit do pračky a jedete nanovo!

doodle customisable cotton twin duvet cover