Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Smrt je běžnou součástí lidského života a nejedná se většinou o téma, o kterém by bylo vhodné šprýmovat. Někteří lidé mají však i v tuto životní chvíli tak neuvěřitelnou smůlu, že bez usmání se nad takovým úmrtím se pozastavit nelze.  

Dvě sestry, dva stejné osudy

Roku 1991 došlo v Thajsku k události, hodné amerických hororových filmů. 57letá Yooket  při procházce na statku uklouzla po kravském exkrementu, při pádu zavadilo o elektrické vedení, které ukončilo její život. Smutná náhoda, ale může se stát. Bohužel.

Celý příběh však tímto nekončí. O pár týdnů později, když měla Yooket pohřeb, ukazovala její mladší sestra sousedům, jak přesně k nehodě došlo. Ve svém předvádění dospěla tak daleko, že se ji přihodila naprosto stejná věc! Také uklouzla, také zavadila o elektrické vedení a její konec byl také stejný. Opravdu neuvěřitelné, co osud dokáže naplánovat.

úmrtí

Neuvěřitelně bezohledná řidička

V roce 2001 se v Texasu odehrála událost, která měla za následek 50ti roční uvěznění hlavní aktérky. Ta, pod vlivem drog, nabourala své auto do, u silnice stojícího, bezdomovce. Bezdomovec se zaklínil v předním skle vozidla, žena však naprosto nepochopitelně odvezla své auto domů do garáže a nechala pána zaklíněného ve skle. Našel jej až druhý den ráno partner řidičky. Bezdomovce však již svým zraněním podlehl. Vzhledem k tomu, že jeho zranění nepatřila ihned po nehodě mezi ta nejvážnější, umíral pravděpodobně několik dlouhých hodin. Bezohlednost level 100.

Zapomnětlivý parašutista

Ivan McGuire, zkušený parašutista, našel svůj konec v oblacích. Za sebou měl již více než 8 stovek seskoků, když se chystal natočit instruktážní video z jednoho seskoku nad Severní Karolínou. Cílem videa bylo natočit studenta a jeho instruktora. Vše se dařilo, záběry se povedly, ve chvíli, kdy chtěl Ivan otevřít svůj padák, nastal problém. Žádný totiž neměl. Je až neuvěřitelné, že si ani on, ani jeho společníci nevšimli, že padák si zapomněl v letadle. Pomoc již přijít nemohla…

parachoutist

Nešťastná farmářka

V roce 1999 velmi bizarně skončila svůj život jedna anglická farmářka. Jako každý běžný den naložila na svůj moped balík sena a jela na pastvu nakrmit své stádo ovcí. Zvířata zřejmě velmi hladová, jelikož se na farmářku vrhla hned, jak ji spatřila. Bohužel, žena svůj moped zaparkovala nešťastně na okraji prudkého srázu. A co čert nechtěl, ovce byly natolik náruživé, že svoji chlebodárkyni (respektive senodárkyni) ze srázu shodily. Paradoxní je, že pád z ohromné výšky dle soudních lékařů žena přežila, osudnou ji byl padající moped, jehož náraz na tělo byl smrtelný.