Rubrika: ŽIVOT
 

Jste nezodpovědní, a zároveň chcete mazlíčka. No, tak to je pěkná kombinace. První, co je potřeba říct – nikdy, nikdy si nepořizujte psa. Mohl by přijít k újmě buď on, nebo rovnou vy. Takže co v takovéto svízelné chvíli podniknout? Máme pro vás pár tipů, co si pořídit, pokud nedosahujete požadovaných kvalit. Nebo třeba někdo z vašeho okolí…

1. Furby

Všichni tuhle chlupatou potvoru známe z dětství. Je roztomilá, takže jako mazlíček poslouží výborně, ale co je její hlavní výhoda? Nemusíte se bát, že vám umře hlady, uteče do sousedství nebo někomu nešťastnou náhodou ublíží na zdraví. Je sice možné, že se s ní ve svých letech budete cítit trochu trapně, ale co, za tu pohodu to stojí, ne?
siri-vs-furby-when-two-worlds-collide-viral-video--e67fc7961a

2. Pet Rock

Tohle letělo v sedmdesátkách, a nikdo asi nikdy nezjistí proč. Na druhou stranu, takový kámen je vlastně ten nejlepší mazlíček – potřebuje toho ještě míň než výše zmíněný Furby, a to každou nezodpovědnou osobu jistě potěší. Tomuhle kamenu můžete dát stejně lásky, jako třeba psovi nebo kočce, o tom žádná!

Product shot of Pet Rock, fad from mid-1970s, displayed w. its own carrying case.  (Photo by Al Freni/The LIFE Images Collection/Getty Images)

3. Kaktus

Pokud jste spíš milovníky živé přírody, kaktus je jasná volba. Bude v pohodě i ve chvíli, kdy budou všechny vaše ostatní květiny v domě zoufale volat o pomoc, nebo spíš o zalití. A jak z něj udělat opravdového mazlíčka? Prostě ho pojmenujte!
cactus-garden

4. Plyšový méďa

Jaká zvířata jsou nejlepší pro nezodpovědné? Jasně, přece ta vycpaná! A plyšový méďa je tím nejlepším řešením. Pokud máte trochu strach z chovu medvědů, jistě ho skvěle zastoupí třeba plyšový králík nebo pejsek, zábavu si s ním užijete stejnou!

 

 

brown teddy bear

5. Teenager

Když adoptujete někoho ve věku  přibližně 14 – 17, máte jistotu, že po vás rozhodně nebude vyžadovat, abyste se o něj starali. Občas bude potřeba po něm trochu uklidit, ale na to jsme všichni u mazlíčků zvyklí, že? Navíc, určitě si budete skvěle rozumět – alespoň tu jednu věc budete mít společnou…

Harry Enfield as Kevin The Teenager. Bolshie adolescent Kevin the Teenager is in danger of getting a reputation as a goody-goody as his creator Harry Enfield has today, Thursday August 10th 2000, proffered his services for a second worthy cause in a week. The Department for Education and Employment has enlisted the surly comic character in a drive to persuade 16-year-olds to stay on at school.   He was launching Kevin's Crew, a group of teenagers who will tour England spending three weeks on the road visiting 22 towns and cities to get across the Government's Don't Quit Now message. See PA Story EDUCATION Kevin. PA Handout Photo.