Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY TECHNOLOGIE
 

Většinou to jsou návštěvníci restaurace, kteří, obzvláště když hodina pokročí, ze sebe chrlí jeden fór za druhým. Mnohdy jsou to až velmi nemístné vtípky, které musí obsluhující personál snášet. Aby majitelé hospod dokázali, že i oni mají povedený smysl pro humor, sem tam vymyslí opravdu vtipné hlášky ve svých hospodách. Posuďte sami.

Buď hodný a dostaneš levnou kávu

hospodách

Jak si sjednat ve své hospodě pořádek, to ukazuje tento nápis. Slušné chování se totiž vyplácí. A v tomto případě i uleví vaší peněžence.

Upřímnost nade vše

hospod uprimnost

I slečny či paní hospodské si musí občas odpočinout a jednoduše vypnout. Vždyť sledovat každý večer nespočet hostů, kteří pijí své oblíbené nápoje a vědět, že dát si s nimi nemohou, to musí být utrpení. Proto když si občas vyhodí z kopýtka a ještě to takto přiznají, hosté to zajisté pochopí.

Močte kam máte!

hospod toalet

Jít na toaletu po pár pivech či několika drincích není určitě jednoduchým úkolem. Trefit se do ní jakbysmet. Aby byl muž při tomto přetěžkém úkolu ušetřen jakémukoliv přemýšlení, je pro něj na těchto toaletách nachystána vtipná nápověda.

Jdu na jedno!

cedule

Klasická česká lež. Takto nějak to vypadá v hlavě muže, který své manželce večer říká, že dnes jde opravdu jenom na jedno.

Proč se bavit, když můžeme být na facebooku?

hospoda

Jistě to znáte. Sedíte s přáteli na pivu a každý má před sebou svůj smartphone, který s železnou pravidelností kontroluje. Tento nápis nejen že informuje zákazníky o tom, že v této hospodě se chatovat nebude, on i ušetří obsluze četné odpovídání na otázku, týkající se hesla místní wi-fi. Pokud si teda ceduli hosté přečtou.