Rubrika: ZÁBAVA
 

Co se týče cvičení, jsme občas my, jako lidi, celkem líná prasata. “Začnu zítra!” Jo, to známe všichni. A samozřejmě jsme nikdy nezačali. Tak co takhle pustit se do cvičení, do kterého se nebudete muset vůbec přemáhat? Máme pro vás pět jednoduchých cviků, které vám stopro nebudou dělat vůbec žádný problém a možná dokonce zjistíte, že už je dávno děláte. Sice díky nim nezhubnete ani nenaberete svaly, ale co už…

1. Útěk před realitou

Když máte nezaplacené účty, nedodělanou práci a doma bordel jako v tanku, to se to najednou utíká. Občas to sice není jednoduché a vyskytnou se nějaké překážky, které musíte zdolat, ale výsledek potom stojí za to! Lepší než hodina ve fitku!

2. Skákání do unáhlených závěrů

Není to sice úplně zdravé, ale pro lidi je to víc než přirozené. Usmála se na mě? No tak to mě asi okamžitě chce do postele… Do unáhleného závěru skočíte jak nic, zvlášť ve srovnání s tím, když vás na základce nutili skákat o tyči.

3. Vyhýbání se zodpovědnosti

Jestli existuje nějaká pohybová aktivita, která má nejvíc mistrů v oboru? Jasně, je to vyhýbání se zodpovědnosti. Přiznejte si, že i vy občas patříte mezi naprostou špičku… Když tu mrchu zodpovědnost obejdete, najednou se cítíte o hodně svobodnější. A to se vyplatí!

4. Posilování nedůvěry vůči okolnímu světu

Jak na to? Bohatě občas stačí oslovit nějakou ženskou, která vypadá pěkně. Ten pocit, když za deset minut zjistíte, že je blbý jako tágo… A nebo jinak. Kupte si na tržnici boty. A poznáte to!

5. Surfování po netu

Ehm, opravdu vám o tomhle musíme něco vyprávět? Surfování je bohulibá činnost, při které zapojíte téměř všechny svaly svého těla. Pokud teda nesedíte u kompu a neprohlížíte si vtipné obrázky a nečtete články jako třeba tenhle…