Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Z tělocviku jste za celou dobu školní docházky nezískali jedničku a při pomyšlení na sport se vám dělá zle? Je na čase změnit názor. Sport může být vlastně daleko víc fajn, než si vůbec dokážete představit. Stačí se jen zaměřit na to správné… Když je někde ženská, najednou to všechno stojí míň za prd než obvykle!

1. Anna Semenovich

Krasobruslení není zrovna sport, který by mezi muži byl nějak obzvlášť oblíbený. Jen málokdy uvidíte muže s pivkem na gauči, jak sleduje načančané páry tancující na ledě. Kdyby ale v tomto sportu bylo víc ženských, jako je nádherná a hlavně obdařená Anna Semenovich, možná by se na této skutečnosti leccos změnilo!

56cc2df86ee44

 

2. Clair Bidez

Je pravda, že pod oblečením na snowboard se kdejaké nedostatky skvěle schovají. Ale ženské jako Clair by klidně mohly brázdit svahy v bikinách!

56cc2e05c26dc

 

3. Natlie Gulbis

Něco jako sexsymbol ve světě golfu znázorňuje tahle ženská s tip ťop postavičkou. Za svoji kariéru už vydělala miliony. Každý ale snad musí uznat, že by se na to klidně mohla vykašlat… V golfovém jí to tolik nesekne!

56cc2debe04e4

 

4. Allison Stokke

Že je skok o tyči celkem nudný a nezáživný sport? No, tak co nechat krásku jménem Allison Stokke, aby vaše mínění změnila? Snědé typy letos letí, a pevné vypracované postavy? Ty jsou nesmrtelné…

56cc2e30ed1df

 

5. Gina Carano

Tahle MMA zápasnice má prostě něco do sebe. Hlavně teda křivky, které prostě nejde nemilovat. Při osobním setkání mají ale tyhle typy žen jeden malý háček – když na ně člověk neslušně zírá, může mu taky jedna přiletět. A ne, že by to od téhle nebolelo…

56cc2e40e4a94