Rubrika: STYL
 

Drahé kryté bazény, kdo o to ještě v dnešní době stojí… Před dvaceti lety byl ten, kdo má takový na zahradě, obdivovaným hrdinou a všichni ze sousedství mu záviděli, ale dneska? Za prvé, má je každý. Někteří oválné, někteří obdélníkové… Ale originalita nikde. Za druhé, je to prostě nuda. A nuda, to je přesně to slovo, které bazénům na následujících obrázcích nic neříká. Jejich majitelé jí totiž mají plné zuby a rozhodli se udělat takový bazén, kterým všem návštěvám vytřou zrak. Některé jsou víc praktické, některé míň, ale všechny jsou super a to se jim upřít nedá!

1.

Začneme hned od toho nejepičtějšího. Tímhle bazénem, který kryje část starého autobusu, by opovrhoval málokdo. Mít tohle na zahradě, nepotřebovali bychom už nic jiného. Voda tam tedy musí být teplá jako ch… káva, ale jinak? Bazén na jedničku!

145

 

2.

A ani tenhle kousek není úplně k zahození. Co se starým autem? Trochu utěsnit, sundat střechu, napustit vodou a originální bazén je na světě! Sice si v něm asi moc nezaplavete, ale na osvěžení a chlubení je to ten nejlepší bazén, co můžete na zahradě mít!

229

 

3.

Máte doma hooodně bas od piva a nevíte, co s nimi? Můžete je vrátit a za peníze, které za ně dostanete, si můžete koupit nový bazén… Nebo můžete být kreativní, basy nevracet a bazén zhotovit přímo z nich! Bude to stát asi daleko více úsilí, ale výsledek – ten bude stát za to!

320

 

4.

A teď trochu té improvizace… Pickupy nejsou na světě jen proto, aby vypadaly směšně, jde z nich mimo jiné udělat i menší bazének na osvěžení, kterým určitě překvapíte okolí. Jen teda není doporučeno ho používat za jízdy…

107

 

5.

A tady trochu extrémnější verze předchozího… Sem už se vejde celá rodina, no vlastně můžete pozvat i sousedy z vesnice!

517

 

6.

Vintage designový kousek, ve kterém vám to s pivkem nebo vínkem v ruce bude v létě fakt slušet! Jen to není moc pro ty, kdo mají rádi prostor kolem sebe, tady se budete mačkat jak sardinky!

1114

 

7.

A nakonec jedna rychlá záležitost, když nevíte co by… Ano, i takhle se dá osvěžení vyřešit. Jen je teda potřeba větší opatrnost, ale i plachta dokáže účel bazénu spolehlivě splnit!

163