Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Dnešní doba má jednu velkou výhodu – téměř cokoliv, na co si jen vzpomenete, můžete sehnat na internetu! Sortiment bizarností a nesmyslů je vážně široký a vybere si každý. Můžeme vás ale ujistit, že některé věci prostě nevymyslíte! Naštěstí už to ale někdo udělal za vás, a dokonce je i vyrobil a teď jsou v prodeji. U následujících sedmi vychytávek jsou jen dvě možnosti, jak reagovat – “Co to sakra je?” nebo “Chci to teď hned!”. Co vy na to?

1) Číšník – dron

Nesplete si stůl, neklopýtne s pěti talíři, a ještě ke všemu mu nemusíte dávat dýško. Prostě ideální číšník!

1.-The-Drone-Waiter

 

2. Laser pro kočky

Zabavit kočku není úplně náročné, stačí jí dát třeba klubíčko a máte od ní na několik desítek minut pokoj. Jenže – kdo to má pak uklízet? S touhle laserovou hračkou se vyhnete uklízení rozervané bavlny, nebo ještě lépe – nemusíte běhat po bytě s provázkem ve snaze vaši Mícu zabavit…

3.-A-lazy-pet-owners-dream-

 

3. Kráječ pizzy ve tvaru jízdního kola

Klasické kotouče jsou nuda, tohle kolo má styl! Člověk si pak pizzu užije nejen chuťově!

5.-Bicycle-pizza-cutter

 

4. Panel se zásuvkami na nohy postele

Tahat všude prodlužovačky, to nikoho nebaví. Tahle vychytávka vám zajistí zdroj elektriky přímo u postele!

7.-Bed-leg-outlets-

5. Vana pro ni a pro něho

Narvat dva lidi do jedné vany tak, aby si nepřekážely, je praktický nemožné. Když si ale i přesto chcete dát romantickou koupel ve dvou, pak je tahle super vana tím správným řešením!

10.-His-and-hers-bathtub-

 

6. Kompaktní gril

Stačí přimontovat na zeď, v případě potřeby vyklopit a můžete hned grilovat! Jen se nabízí otázka, jestli to zavřené na té zdi nevypadá docela blbě…

16.-Fold-able-wall-mounted-BBQ-

 

7. Zvířecí kamera

Tohle ocení hlavně pejskaři, jejichž miláčci bez nich nevydrží chvíli v klidu. Zvířecí kamera vám umožní mluvit s vaším mazlíčkem třeba i ve chvíli, když jste zrovna v práci!

18.-Miss-your-dog-Set-up-a-video-chat-