Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Občas si lidé myslí, že slavní lidé to mají snazší. Díky penězům a slávě se s nimi jedná v rukavičkách, navíc často kolem sebe mají bodyguardy. Jenže sebevětší výdaje na bezpečnost vám jí nezaručí. To byste museli sedět v bílé prázdné místnosti někde na kraji světa jako ve filmu Nezvratný osud, no a stejně byste neměli 100% jistotu.

Které celebrity se tedy podívali smrti do tváře, ale stále jsou naživu? Pojďme si je ukázat.

#1 Taylor Swift

Tahle zpěvačka je v současnosti na absolutním vrcholu. Dvě její skladby na YouTube už byly zobrazeny více než miliarda krát a její album jde na dračku. Samozřejmě taková sláva strhne i spoustu reakcí, které by Taylor raději vynechala. Policie aktuálně řeší velmi vážné výhrůžky smrtí, které se jí objevují na Twitterovém účtu, ačkoliv mají američtí strážci zákona vstup na tuhle síť ještě více detailní, než normální uživatelé, stále se jim nedaří toho pomatence zadržet. Není asi úplně příjemné žít s tím, že vás někdo chce vidět nežít.

taylor-swift-0a386ee0-b474-4b3e-bbfa-ee3fed03237c

#2 50 Cent

Tohle je hodně známý incident. Předtím než se tento slavný americký rapper začal věnovat hudbě, tak se zapletl s drogovými dealery. Všechny okolnosti nakonec vyústily v 9 střelných ran, které utrpěl například i do oblasti hlavy a hrudi. Jako zázrakem to přežil a po zotavení dostal první nabídku na to, co ho baví dodnes – muzika.

160222_me8lr_aetd_50cent_sn635

#3 Leonardo DiCaprio

Když byl tento nyní již oscarový herec na výletě v Kapské městě v Jihoafrické republice, tak se chtěl pobavit – vlezl do železné klece a nechal se ponořit do vody plné žraloků. Jenže vše se nevyvedlo, tak jak mělo, a jeden žralok herce ošklivě pokousal. Tenhle týpek to vůbec přitahuje, přežil také let letadlem do Ruska z kterého z ničeho nic vypadl jeden ze dvou motorů a blízko smrti byl i při nepovedeném skydivingu. 

602045041sh00050-the-22nd-a

#4 Johnny Depp

Filmový Jack z Pirátů z Karibiku takhle jednou se svým kamarádem Brucem letěl soukromým letadlem. To by nebylo ještě ani tak nebezpečné, kdyby se v jednom okamžiku letadlo úplně nevypnulo. Prostě všechny motory najednou přestali pracovat. Sám o tom řekl, že si myslel, že je po všem. Nakonec letadlo jako zázrakem opět naskočilo a oni bezpečně přistáli.

635843105471806034-GTY-498234890-77743084

#5 Eminem

Nejznámější bělošský raper světa, jako spousta jeho kolegů, podlehl jeden čas drogám. Jednou to ovšem přepískl a předávkoval se tak, že byl opravdu jen kousek od smrti. Od té doby s drogami úplně skončil – hned a natrvalo. O tom také rapuje v jedné z jeho nejznámějších písní ‘I’m not afraid’.

eminem_slim_shady_evil_celebrity_singer_actor_black_white_97148_3840x2160

#6 George Clooney

Idol nejedné slečny a ženy George Clooney byl také jen taktak od smrti, ale trochu jinak než si myslíte. Vlastně zvažoval sebevraždu. Poté, co se v roce 2004 zranil při natáčení filmu Syriana, měl záda doslova napadrť a dle jeho slov to bylo tak bolestivé, že opravdu zvažoval, že dobrovolně odejde na onen svět. Nakonec se přesto přehoupl, díky bohu za to.

george-clooney-tux-profile-reuters

#7 Anne Hathaway

Hvězdná herečka z Hollywoodských filmů, jako je třeba ‘Ďábel nosí Pradu’, unikla smrti jen o vlásek na dovolené na Hawai. Vzal jí totiž silný proud pod hladinou a tahal jí dolů. Nemohla udržet hlavu nad vodou, stačila pouze křičet o pomoc. Naštěstí jí včas nějaký neznámý muž zachránil.

hathaway-453312

#8 Orlando Bloom

Další herecká hvězda z Pirátů z Karibiku, ale i z Pána Prstenů Orlando Bloom taky nezůstává pozadu. Náhle se zhroutil, když byl na okapu ve třetím patře. Spadl dolů. Zlomil si záda hned na několika místech a chvílemi to i vypadalo, že nebude už nikdy chodit. Nakonec se z toho dostal!

Orlando-Bloom