Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Lidé a mobilní telefon k sobě začínají byt doslova přirostlí. Jedná se o věc, kterou používáme dennodenně a kterou máme potřebu určitým způsobem personifikovat. K tomu, aby se váš mobil odlišil od ostatních jsou tu výrobci nejrůznějších gadgetů, díky kterým je mobil nepřehlédnutelný. My se podíváme na ty nejprapodivnější z nich, které si asi jen tak nekoupíte.

vychytavky-pro-mobil1Pokud trpíte samotou, můžete si na mobil koupit rukový obal, takže se vždy budete s někým držet za ruku. Tedy vlastně jen se svým mobilem.

vychytavky-pro-mobil2Pokud máte rádi kočičky, pořiďte si malou prstovou pacičku, díky které budete psát ty nejněžnější smsky.

vychytavky-pro-mobil3Tu můžete doplnit také o kočičí krytku na jackovou zdířku. Takže číča na vás bude pořád dohlížet.vychytavky-pro-mobil4

Trochu praktičtější je tento kachní zobák, do kterého schováte nejen sluchátka, ale také poslouží jako stojánek na mobil. Dobrý nápad, realizace nanic.

vychytavky-pro-mobil5K tomuhle nemáme snad ani co dodat. Kdo si tohle pořídí, je úplný magor.

vychytavky-pro-mobil6-611x408Další věc pro osamocené jedince. Volejte si se svým blízkým a představujte si, že ho objímáte. Pokud vás jen na setinu napadlo si toto koupit, okamžitě se odeberte k nejbližšímu lékaři.

vychytavky-pro-mobil7-611x408Strkat si mobil do podprdy je bezva vynález. Dokonale praktický a skvěle vibrační!

vychytavky-pro-mobil8Pokud jste nenapravitelným jedlíkem, vyzkoušejte tyto hyperrealistické obaly. Schválně za jak dlouho je začnete oždibovat a okusovat.

vychytavky-pro-mobil9Pokud máte super velký problém, a nezabírají už ani prášky. Pořiďte si tuto čapku. Do tubusu dejte mobil a v mžiku máte svůj vlastní svět, ze kterého již nikdy nemusíte vylézat.