Rubriky: ZÁBAVA TECHNOLOGIE NOVINKY
 

Filmy Star Wars jsou tak specifické a jedinečné, že si vybudovaly obrovskou základnu skalních fanoušků! Lidé sbírají kdejaké kartičky, vyrábějí si světelné meče a znají každou větu z filmu zpaměti. Jenže i zde se doba posunula a trendy téhle mánie se stále vyvíjejí! Dnes už totiž nestačí pouze sbírat obyčejné figurky, v současnosti s nimi totiž můžete hrát už i šachy! Světelný meč pak může posloužit jako deštník nebo čínská hůlka. 

Darth Vader jakožto učedník Dartha Sidiuse asi určitě nepředpokládal, že po jeho smrti bude jeho maska používána na lecjaké věci! A nemůžeme taky zapomenout na legendárního R2D2!

Darth Vader Toaster

Darth Vader Showerhead

Pro všechny šachové velmistry a nadšence tu máme unikátní figurky, které Vás přinutí si poznamenat, co je co! Darth Sidius je totiž například královna!

Star Wars Chess Set

Záleží taky na tom, kterou stranu síly jste si vybrali! Jste-li příznivec temné strany je dobré k tomu také přizpůsobit světlo v místnosti a zhasnout.

Star Wars Light Switch

Ať vás provází vidlička!

Star Wars Pun Fork

Štve vás, že ve vaší knihovně vám výtisky Star Wars knih padají ze strany na stranu? Elegantní řešení!

AT-AT Bookends

Spěte jako Darth Vader!

Star Wars Bedding

Je čas to skončit! Významně sníst kousek oblíbeného japonského Sushi jediskými světelnými meči!

Star Wars Light Up Chopsticks

A pro začínajícího lorda Sidiuse by mohlo být užitečné, aby si před spaním prohlédl všechny planety, které ovládá pomocí domácího planetária!

R2-D2 Home Star Planetarium

Pokud budete cestovat na nějakou deštivou planetu, třeba tu kde byli vycvičeni legendární Kloni, pak se vám bude hodit následující deštník, který v případě nutnosti můžete použit na zastavení zlotřilého Jungo Feta!

Star Wars Led Umbrella

A pozor! Star Wars není zdaleka jen pro pány! Konečně dospěla doba k okamžiku, kdy i slečny pochopily, že Hvězdné války se týkají zkrátka všech bez rozdílu!

Chewbacca Hoodie

Darth Vader Tights

Zdroj