Rubrika: NOVINKY
 

Vzpomínáte na ty chvíle, kdy jste jako malí museli s babičkou koukat na její oblíbené televizní soutěže? U babči byly nanejvýš tři programy a koukalo se zásadně na Riskuj, Kolotoč a… AZ-kvíz. Na obrazovkách se tahle nesmrtelná soutěž objevila poprvé 2. ledna 1997, což bylo včera přesně 20 let. A víte co? Od té doby se tam vlastně vůbec nic nezměnilo.

Moderátoři už těch 20 let vypadají naprosto stejně. V nabídce pro “ty neúspěšné” jsou pořád stejně debilní knihy. Ale ta plejáda bláznů, kteří pořád mají odvahu se tam přihlašovat… To se jen tak nevidí.

K příležitosti dvacátých narozenin tohohle skvostu se stále neuvěřitelně vysokou sledovaností (wtf? proč?) jsme trochu zabrousili do historie pořadu. Vybrali jsme ty nejpekelnější okamžiky, které jste mohli za dobu vysílání vidět.

 

Pamatujete si například na paní Jarmilu?

Ta se toho nebála. Poté, co její soupeř Jakub věděl úplné prd a stejně vyhrál jen proto, že má ve svých letech o něco lepší reflexy, se rozhodla, že mu to nandá. “Jste si to stejně všechno vymačkal. Vás zbiju ještě!”

 

Dalším borcem, který se zapsal do historie, je Petr.

Když bůh naděloval sebevědomí a výřečnost, tenhle frajer si stoupnul do řady hned dvakrát. Ani to mu ale nepomohlo – protože když zapomenete na Frantu Pepu jedničku, veškerá sranda končí.

 

Ještě lepší byl ale Honza.

Tenhle sympatický děda měl nějaká písmenka úplně u p*dele a odpovídal prostě tak, jak se mu zachtělo. Má-li odpověď začínat na L, tak to určitě bude eskalátor…

No a až vám zase bude někdy připadat, že je váš život úplně na nic, podívejte se, jak si vedl Petr u bankomatu.

Ztrapňovat se v televizi kvůli tisícovce, to se vážně vyplatí!