Rubriky: ZÁBAVA TRENDY SHOWBUSINESS
 

Jestli chcete pravidelně sledovat události na české politické scéně, to abyste si vzali dovolenou. Nový pořad Andreje Babiše, který se příznačně jmenuje Babišovy dobroty, vám s tím ale pomůže. (Stále ještě úřadující) Ministr financí si v něm plní svůj dávný sen stát se youtuberem a odpovídá na záludné otázky diváků.

Už žádný Gogo, Jirka Král nebo Teri Blitzen. Tito tradiční youtubeři podle Andreje Babiše: “točí již dvacet let stejné nesmysly, které nikoho nezajímají.” Proto se vůči nim chce vymezit a ovládnout českou internetovou scénu se svým pořadem Babišovy dobroty. Co jsme se tedy dozvěděli v prvním díle?

Babiš jezdí na černo v tramvaji

Jeden z diváků se ministra financí otázal, jak je to s jeho jízdou na černo v tramvaji. Prý ho viděl, jak se hádal s revizorem. Andrej Babiš zcela jasně uvedl, že to: “jsou kecy, žádnou tramvají jsem nejel, tramvají nejezdím a tramvají jsem nejel! Navíc číslo spoje taky nesedí.” A prý jezdí na černo dokonce i Miroslav Kalousek, prozradil Babiš.

babiš travaj

Babiš krade rohlíky

Podle Babiše další účelová kampaň lidí, kteří se ho snaží vyštípat z politiky. Celou kauzu samozřejmě objasnil. V žádném obchodě nebyl, do žádného obchodu nechodí. A když v tom obchodě jednou byl, vzal si tam 56 rohlíků, ale nikdo mu neřekl, že je má zaplatit. Je totiž nezkušený nákupčí a jeho asistentka mu to neřekla. Takže její chyba.

Nakonec Babiš odevzdá rohlíky na charitu.

Babiš je nasraný

K této náladě přišel, jakmile se jeden z dotazů týkal odposlechů. Ještě jednou Babiš trpělivě (jak nejtrpělivěji uměl) vysvětlil, že: “žádné odposlechy neslyšel, neví, co v nich je, a nebude je nijak řešit. Navíc je skandální to, co v nich je, a proto podávám trestní oznámení.”

Babiš je dobrý kamarád s panem Kryštofem

Při tématu KryštofKempů prozradil Andrej Babiš, že se panem Kryštofem je velmi dobrý přítel. Samozřejmě z celé akce on nemá ani korunu, natož aby si z ní dělal nějakou kampaň. Jako vše ostatní dělá z lásky a pro lidi. Jenom, kdo je to sakra ten pan Kryštof…

babiš krajčo

Na závěr se můžete těšit i na písničku v podání Babiše. A také na radu: “Pokud se chcete zeptat na něco nepříjemného, zeptejte se Kalouska.”

Babišovy dobroty jsou skvělou parodií od internetové televize Stream. Skvělý scénář, který z většiny napsal sám život, doplňuje vynikající herecký výkon Babišova dvojníka. Adamu Vrbasovi, který za tímto videem, které můžete zhlédnout ZDE, stojí, patří veliká poklona.