Rubrika: TRENDY
 

Úplná pohodička. Prostě sedíte v metru a čtete si knížku, když v tu chvíli si vedle vás sedne týpek jenom ve slipech. Zírat na něj? A nebo dělat, že ho nevidíte? Všechno je to o hodně jednodušší, když víte, o co se jedná. Že to není jen nějaký úchylný exhibicionista, ale účastník bezkalhotové jízdy metrem.

145

Je to tradice, každý leden. Nemáte na sobě kalhoty, povolené je jen oblečení na horní půlce těla plus samozřejmě boty a ponožky. Žádné legíny, žádné punčocháče. Prostě si to metrem štrádujete, jako kdybyste zrovna vylezli z postele.

76

Všechno to začalo v New Yorku v roce 2001, a za těch 16 let se tahle vtipná, ale zároveň trochu zvrhlá zábava stihla rozšířit i do dalších částí světa.

159

Organizátoři na účastníky apelují, aby nenosili příliš upnuté nebo nechutné spodní prádlo, ze kterého by se ostatním spolucestujícím mohl zvedat kufr. Dodávají: “Naším úkolem není lidi na*rat, ale pobavit!”

1324

Jinak se ale samozřejmě fantazii meze nekladou. Holky se můžou domluvit s kámoškama a navlíknout stejné kalhotky, chlapi si na sebe zase můžou pro jednou vzít nějakou tu šílenost, kterou jim přítelkyně běžně zakazuje.

1210

Metro pak zásadním způsobem ožije, sem tam se třeba objeví i pár pěkných zadků a den každého cestujícího je zase o něco zajímavější!

118