Rubriky: ZAJÍMAVOSTI VIDEA HOLKY A SEX
 

Jméno Fabio Wibmer si zapamatujte, jistě o něm ještě někdy uslyšíte. Buď v souvislosti s tím, že je talentovaný biker a existuje tedy pravděpodobnost, že se dočká nějakého výrazného úspěchu, nebo jako o kandidátovi na nepopulární Darwinovy ceny. Byť na kole umí opravdu perfektně, jeho poslední kousek vyvolává nechápavé výrazy a chvíle zděšení.

Fabio Wibmer umí se svým bikerským kolem opravdové zázraky. Tento mladý rakouský biker ovládá dvoukolový stroj jako málokdo. Poté, co nedávno na svůj YouTube kanál pověsil video, kde jede po neuvěřitelně úzkém zábradlí 200 metrů vysoké přehradní nádrže Kölnbreinsperre, začali jej někteří fanoušci označovat za blázna.

Přehradní nádrž Kölnbreinsperre je největší rakouskou přehradní nádrží a mezi největší patří i v celé Evropě. Její 200 metrů vysoká stěna se nachází v překrásné přírodní krajině. Řeka se tu line mezi skalnatými horami a když je slunečné počasí, vyhlídka na přehradě nabízí skvostný výhled do okolí.

biker2biker

A právě toto ikonické místo si Fabio vybral pro svůj experiment. Několikrát byl při jízdě opravdu na hraně, chvílemi se zdálo, že balancuje doslova nad propastí, vše však ustál a na konci si mohl úlevně oddychnout.

Přejezd zábradlí přehrady Koelnbreinsperre není ani zdaleka jediným výstřelkem, který si Fabio neodpustil. Již dříve například ujel 45 minut v kuse pouze po zadním kole, věnuje se i extrémním downhill sjezdům. Například na sněhu.