Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY STYL HOLKY A SEX
 

Pojďme se ještě naposledy vrátit k Halloweenu. Tento americký svátek má u nás popularitu zejména kvůli tematickým party, na kterých dávají mladí lidé průchod své fantazii při vymýšlení kostýmů. Trendem, který letos ještě tak úplně neprorazil, jsou bodypainting kostýmy. Že by to pro vás byla inspirace na příští rok?

Zejména díky filmu Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) byla jednoznačným letošním hitem dvojice Joker a Harley Quinn. Zejména kostým Harley bylo možné spatřit na každé party v několika různých variacích. Většinou šlo však důmyslně volené oblečení a typický make-up. Dnes se však podíváme na jinou odnož kostýmu – na bodypainting kostýmy.

Jejich základní podstatou je obrovská jednoduchost. Veškeré oblečení můžete nechat ve skříni, dokonce nemusíte shánět ani žádné nové. Jediné, co budete potřebovat, jsou barvy na tělo, které si většinou stejně kupujete na zkrášlení obličeje. Tak si jich koupíte více.

Poté už je jen jednoduše nanesete na své tělo tak, aby zakrývaly vše, co chcete, aby zakrývaly. Vězte, že ve finále můžete úplně odhodit stud, barvy zakrývají vše potřebné a vypadají jako reálné kostýmy. Jedinou jejich nevýhodou je, že nezahřejí, což vzhledem k datu halloweenu není úplně ideální. Nestojí však trocha té zimy za pozdvižení, které s bodypainting kostýmem vzbudíte? Pokud si ho na vás teda vůbec někdo všimne. Na cestu na party a domů se koneckonců můžete obléknout normálně a svůj kostým odhalit až na místě…

Dalším řešením pochopitelně je nezmalovat si celé tělo, ale jen jeho část. Efektu docílíte zhruba stejného, bude vám teplo a pokud jste stydliví, i tento problém odpadá.

Jestliže se vám tento nápad zalíbil a nevíte, co byste si měli na své tělo namalovat, podívejte se na bodypainting kostýmy, které zazářily na letošních halloweenských party. Třeba vám dodají inspiraci pro příští rok!

bodypainting12bodypainting11bodypainting10bodypainting9bodypainting8bodypainting7bodypainting5bodypainting4bodypainting3bodypainting2bodypainting