Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Ranní vstávání je novodobá forma mučení. Kdo každé ráno vstává do školy nebo do práce, tak ví, jak strašně složité je opustit vyhřátou postel, zvlášť teď v zimě. Dokonce i budíky jsou někdy na naši lenost krátké. Tedy pokud máme na mysli ty klasické… Následující budíky vás totiž z té postele přímo vymrští!

Chytání míčků

Tahle bestie nepřestane zvonit až do chvíle, kdy chytíte jeden z míčků. Známe to třeba i z automatů na plyšáky, a víme, že chytit cokoliv je zatraceně těžké. Než se vám to povede, budete zaručeně dočista probuzení!

 

1

 

 

 

 

“Zlatonka”

Jediný způsob, jak tenhle budík vypnout, je chytit klíč, který vám ve chvíli zvonění poletuje po místnosti… Super inspirace Famfrpálem, navíc určitě efektivní!
2

 

Střelba na cíl

Na vypnutí tohohle budíku to chce hooodně trpělivosti. Zvonění totiž přestává ve chvíli, kdy trefíte cíl!

3

Mixér

Obyčejné pípání vás už nevzbudí? Zkuste tenhle budík – mixér. Zvuky, které vyluzuje, vám prostě nedovolí zaspat!

4

 

Koberec

Tenhle budík vás doslova donutí vstát z postele. Abyste vypnuli jeho zvonění, musíte na něj stoupnout! Pro větší efektivitu doporučujeme umístit na druhou stranu ložnice…

5

 

Činka

Abyste se zbavili otravného zvonění, musíte si trochu zaposilovat… Skvěle vás to probere a už vás ani nenapadne, že byste se mohli znovu zachumlat a spát dál.

6

 

Vůně slaniny

Tenhle nástavec na mobil začne v čase buzení produkovat vůni smažící se slaniny. To člověk vylítne z peřin hodně rychle!

7

 

Pojízdný budík

Jediná možnost, jak tenhle budík vypnout, je vstát z postele a prostě ho chytit, bude vám totiž jezdit po místnosti.

8

 

Extrahlučná bomba

Tenhle budík vás prostě nemůže nevzbudit… Jeho zvonění má hlasitost 113 decibelů, což znamená, že vám třeba začnou drnčet okna. A když ani to nepomůže, začne vám třást postelí!

9