Rubriky: HOLKY A SEX SHOWBUSINESS
 

Upřímně si odpovězte. Dokázali byste u těchto sedmi dam se stoprocentní jistotou a na první pohled říct, že se nenarodily jako ženy? Odhadli byste, že kdysi svoji ženskou stránku skrývaly v mužském těle? Na první pohled na nich vůbec není poznat, že se po fyzické stránce staly ženami až během svého života.

Následující sedmička modelek se řadí do skupiny lidí, která se nazývá pojmem transgender. Jedná se o osoby, které se narodily s jiným pohlavím, než jaká je jejich identita. V mysli a po těle to jsou v podstatě dva různí lidé. Někteří se s tímto problémem nedokáží vyrovnat po celý život, jiní proti němu okamžitě bojují. Tyto modelky jsou zářným příkladem toho, jak by to mělo vypadat. I když se narodily v mužském těle, jsou ve svém životě úspěšné. Podstoupily několik operací a sladily svoji vizáž s tím, kým se skutečně cítí být.

7. Andreja Pejic

Australanka Andreja Pejic patří mezi nejznámější transgender modelky. Pracuje či pracovala jak pro mužské, tak pro ženské obchodní řetězce. Svůj přerod podstoupila v roce 2014 a nutno říci, že jí to na kráse jen přidalo.

6. Geena Rocero

Geena se řadí k těm, kteří vedou ustavičný boj za transgender lidi. Založila hnutí Gender Proud, jehož hlavním poselstvím je říkat lidem, že mají být tím, kým se skutečně cítí být. Kromě toho úspěšně působí i jako modelka.

Hola Chika sabon panlaba, chikadora lavandera, PHILIPPINES! #missuniverse #taophilippines

A post shared by geenarocero (@geenarocero) on

5. Leandro Medeiros Cerezo

Pokud tuto Brazilku znáte, velmi pravděpodobně to bude pod pseudonymem Lea T. Dříve byla známá zejména díky svému otci, úspěšnému reprezentantovi své země ve fotbale, dnes si ji však veřejnost vybavuje jako modelku. Své jméno spojila například s luxusní francouzskou značkou Givenchy nebo magazínem Vogue. Netají se svoji bisexuální orientací.

lea t

4. Gigi Gorgeous

Asi tušíte, že Gorgeous (nádherný) nebude její pravé jméno. Giselle Loren Lazzarato se kromě modelingu je známá také jako internetová a televizní hvězda. Její Youtube kanál, na který pravidelně točí videa, odebírá přes 2 500 000 fanoušků.

gigi gorgeou

3. Ines Rau

Ačkoliv je Francouzka, na první pohled vás zaujmou její africké rysy. Z Afriky totiž pochází. Operaci, díky které se definitivně změnila v ženu, podstoupila již ve svých 16 letech jako jeden z nejmladších lidí vůbec.

A post shared by INES RAU (@supa_ines) on

2. Valentijn de Hingh

I díky své výšce (186 cm, v 17 letech 180 cm)  se Valentijn dočkala velmi úspěšné kariéry v modelingu. Že je k ní předurčena bylo jasné již odmala. Účastnila se velmi zajímavého projektu na zkoumání transgender dětí. Po dlouhých 9 let se z jejího života točil časosběrný dokument, zachycující všechny trable, se kterými se takové děti musí potýkat. Jeho součástí bylo i zaznamenání operace a tedy definitivního přerodu v ženu.

NEW HAIR AND NEW POLA'S 🚨🚨🚨 @paparazzimodels 📸 @sebastiaanvheusden #redheadsrule

A post shared by Valentijn De Hingh (@valentijndehingh) on

1. Loiza Lamers

O Loize jste si již jednou mohli přečíst. Svoji fyzickou přeměnu v ženu dotáhla k takové dokonalosti, že zvítězila v jednom ročníku nizozemské verze reality show Next Top Model. Po celou dobu soutěže fakt, že se narodila v mužském těle, tajila. Vše zveřejnila až v rozhovorech pár dní po vyhlášení výsledků.

loiza lamers