Rubriky: ZAJÍMAVOSTI FILMY
 

Pokud patříte mezi milovníky akčních filmů, jistě jste si říkali, proč se dobře vytvořené filmy točí stále znovu a s novými herci? Důraz je kladen zejména na superhrdiny, kteří jsou ikonami nejen mladých, ale i všech, kdo je miloval už v komiksové podobě. Podíváme se spolu na vývoj superhrdinů podle toho, jak byly točeny nové filmy a vy sami posuďte, kdo z nich se do role hodí líp a je ze všech kandidátů “nejžhavější”. 

Batman – Michael Keaton, George Clooney, Ben Affleck, Christian Bale

Batman

V roli Batmana se vystřídalo hned několik herců, je těžké vybrat elegantního sympaťáka a nekompromisního drsňáka zároveň. Prvního Batmana si zahrál Michael Keaton a to už v roce 1989 a následně i o 3 roky později. Podle fanoušků se na jeho roli nejvíce hodil Christian Bale, jste stejného názoru?

Catwoman – Halle Berry, Anne Hathaway, Michelle Pfeiffer

catwom-e1441136549189

Máme tu kočičí ženušku, neutrálního hrdinu, který je neuvěřitelně sexy. Na stříbrném plátně se kočičí žena objevila poprvé v roce 1992 v díle Batman se vrací a ztvárnila ji překrásná Michelle Pfeiffer, které to v jejím přiléhavém oblečku neuvěřitelně sluší.

Spiderman – Tobey Maguire, Andrew Garfield

garf-e1441136689289

Na rozdíl od Supermana nebo Batmana si filmového Spidermana vždy zahrál herec, který zrovna neoplýval příliš mužnými rysy a vyvinutou muskulaturou. Prvním pavoučím mužem byl Tobey Maguire, který ho ztvárnil již v roce 2002. Hrál celkem ve 3 dílech, dokud nebyl nahrazen.

Invisible Woman – Kate Mara, Jessica Alba

Invisible_Woman

Průhlednou ženu z Fantastické 4 obdivovali fanoušci v obou dílech. Jako první si ji zahrála Jessica Alba a to v roce 2005. Co myslíte, vypadala lépe, než Kate Mara?

Mystique – Jennifer Lawrence, Rebecca Romijn

0_103f8e_788329e7_orig-e1441305284112

Mystique je modrá sexy mutantka z X-mena a abychom pravdu řekli, mnoho lidí ani neví, že ji ztvárnila v různých dílech jiná herečka. Ostatně, obě jsou modré, proměnlivé a každá z nich má stejně krásnou postavu. V prvních 4 dílech si roli střihla Rebecca Romijn a poprvé jsme ji mohli vidět jako Mystique již v roce 2000.

Storm – Alexandra Shipp, Halle Berry

storm-e1441138480497

Storm je opět postavička z X-mena, jedná se o ženu ovládající bouři a ostatní živly. Ztvárnila ji téměř ve všech dílech Halle Berry, tedy až na ten poslední, ve kterém si ji zahraje mladší herečka Alexandra Shipp.

Superman – Henry Cavill, Tom Welling, Christopher Reeve

super-e1441139391173

Nakonec si dáme snad toho nejikoničtějšího a nejznámějšího superhrdinu, Supermana. Většina fanoušků se shodne, že ho nejlépe ztvárnil Christopher Reeve již v roce 1978. Pravděpodobně se dočkáme ještě mnoha dílů, který Superman si však podle vás nejvíce zaslouží nosit velké “S” na své hrudi?