Rubrika: STYL
 

Kalendáře fotí kde kdo. Kalendáře s nahým zadkem taky fotí kde kdo. Jen málokdy se ale na fotkách objeví mužský zadek – většinou jsou to ženské, kdo na snímcích ukazuje své sexy tělo. Přece jen, na chlapy se nikdo dívat nepotřebuje… Tenhle kalendář, vytvořený českým fotografem Ladislavem Skálou, je ale unikát. Boří všechna zažitá pravidla a přesto vypadá skvěle.

foto02

Překrásnou islandskou přírodu ve snímku na každý měsíc roku 2017 doplňuje nahý muž stojící zády k objektivu. Někdo z toho může být nadšený, někomu zase může připadat, že tam ta “prdel” jenom překáží. Obě dvě věci ale na snímcích tvoří vychytaný celek a nemůžete říct, že to není povedené. Nebo…?

foto03foto04

Celá série fotek se jmenuje Butt in the nature, v překladu tedy “Zadek v přírodě”. Fotek je, jak se asi dá očekávat, dvanáct, na každý měsíc jedna. Jsou nafoceny na těch nejkrásnějších místech na Islandu. Že se tenhle chlápek ve focení přírody vyzná, to dokazuje i jeho další tvorba. Jeho Instagram vás rozhodně bude bavit!

foto05foto10

Takže pokud máte dost kalendářů s kočičkami nebo recepty na staročeské dobroty, můžete celý příští rok koukat na tohle. Kalendář můžete koupit (třeba i pro svoji babičku) tady a podpořit tak člověka, který je tou nejlepší kombinací exhibicionismu a umění!

foto12foto13