Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA TRENDY VIDEA NOVINKY SHOWBUSINESS
 

Možná jste u nás již četli článek o tom, jak jednoho z nejkontroverznějších českých youtuberů zatkla policie po bouračce, která se měla odehrát v hlavním městě. Naše pochyby v článku se ukázaly jako opodstatněné, MikeJePán všechno pouze předstíral! Celou tou šarádou chtěl údajně pouze upozornit na ‘slovenský problém’, jak častuje ve videu současného ministra financí a předsedu ANO Andreje Babiše.

Mike měl být v tomto videu vlastně takový herec, který se snažil převyprávět příběh o tom, co se může stát, když je někdo tak mocný jako ‘náš estébák’. Aby se myšlenka dostala k co nejvíce lidem, přišel Mike s touhle lží o vazbě, která byla sdílena na internetu po tisících. Do videa nezapomněl opět vložit reklamu na jeden ze svých projektů a další vystavit (jako obvykle) do horních rohů videa.

Sám ve videu uznává, že to trochu přehnal a hodně lidí ho teď za to nebude mít rádo, v další části videa však přijímá doslova mluvu šmejda z předváděcích akcí, když říká: “Pokud se neztotožňujete s tím, co jsem vám v dnešním videu řekl, tak si u mě prosím zrušte odběr, neboť tu nepotřebuju mít vy*ebance, který nerozumí banálním spojitostem.” Tím v podstatě říká, že kdokoliv má jiný názor, tak je vy*banec, to je jedna ze základních forem manipulace s davem, je vidět, že OVB ho naučilo.

Na samotném konci poděkuje všem, kteří mu věřili (a ze kterých udělal totální idioty), a těm, kdo o něm psali. K tomu problikne na obrazovce několik článků, včetně našeho z Tojemasakr.cz. Obrázek si udělejte sami z přiloženého videa, které má opět převahu dvou třetin lajků nad dislajky. Ať už je jakýkoliv, opět to dokázal. Fanoušci mu odpustili a hejtři mu dávají za pravdu, zahrál to do outu, vypadá u toho jako hrdina a udělal si parádní reklamu. Klobouk dolů.