Rubrika: ZÁBAVA
 

Výrobci alkoholu vám jsou schopni říct, jak byl jejich produkt vyroben, jak chutná, jak vypadá… Ale už vám neřeknou, jak po jeho konzumaci budete vypadat vy! Možná by tím totiž přišli o kšefty…

Vodka

Upřímně, vodka je hlavním důvodem, proč se na holčičích záchodech vytvářejí ty děsivě dlouhé řady. Vodku si totiž dávají hlavně holky a míchají ji s džusem (protože kalorie…), a nejen, že po ní neustále lítají na malou, takže je na záchodech plno, ale holky taky mají potřebu si u umyvadel popovídat, sblížit se – to je hlavní účel tohohle drinku. Kvůli vodce tudíž vzniká nespočet zbytečných fotek v zrcadlech, trapných slepičích keců a falešných komplimentů jako “Jeeee ty máááš krááásnéé bootyyy”. Tohle všechno ale po chvíli přeroste v jediné: “Hooolkyyyy dáááme panááka?”. A to je chvíle pro chlapy, v ten okamžik vědí, že mají jít do toho!

960a581e-6e7e-42b5-89f8-c9b592fc8ec6

Kokosový rum

Kdo si dobrovolně dá tenhle drink, jako by říkal “Chci dobrovolně zažít tu nejhorší kocovinu v mém životě!” A to nikdo neudělá. Teda kromě holek z osmé třídy, které kokosový rum našly u rodičů ve špajzu a potřebují zapít tu největší katastrofu – kluk, do kterého byly platonicky zamilované, právě odchází na jinou školu! Pokud se v tomhle příběhu nevidíte, položte ten rum zase zpátky a běžte si dát něco pořádného…

47e141b2-54fb-4e72-8143-20736e0edbe8Víno

Jo, víno… To je přesně to, co si vyberete, když vám připadá, že se na vás hroutí celý svět, všichni jsou proti vám. A pijete, pijete a pijete, dokud si neuvědomíte, že už v sobě máte celou flašku a právě sedíte v koupelně, napůl brečíte a napůl se smějete, s rukama obtočenýma kolem záchodové mísy. Pro jistotu – může se totiž stát, že všechno to víno a jídlo z mekáče, co jste si předtím dali, v sobě už moc dlouho neudržíte….

451e9c7d-8b42-4f26-a882-c8cbb83d6120

Jägermeister

Podle slovníku se jedná o tekutý crack. Donutí vás dělat věci, které vás žádné jiné pití nedonutí – třeba tahat si domů holky, o které byste si za střízliva ani kolo neopřeli. Ale teď už k tomu hlavnímu… Tohle pití chutná taky trochu jako sirup na kašel a je plné různých bylin a koření, takže pár panáků navíc vás donutí zvracet jako o závod. Tahle věcička je prostě nebezpečná… A jak si vůbec zařídit tu nejhorší noc ve vašem životě? Míchejte Jägera s RedBullem! Dokud neriskujete zástavu srdce, nežijete!

5c182f59-e034-4ec1-a4b9-e49d11c5870e