Rubrika: NOVINKY
 

Pokud vás někdo štve, sedět na zadku a nadávat na něj je lákavá možnost, jak vyjádřit svůj nesouhlas. Štěstí ale je, že žijeme v jednadvacátem století a můžeme to udělat i jinak. Způsobů je hodně, a server DarujHovno.cz nabízí takový, který se vám určitě bude líbit!

Máte totiž možnost poslat Babišovi takzvané “dotované hovno”. Zvířecí hovna můžete na tomto webu darovat běžně, a to úplně komukoliv, jak už název napovídá. Tentokrát jde ale o speciální nabídku.

Pokud vás štve EET stejně tak, jako provozovatele daného serveru, můžete Andrejovi za 238 Kč nechat poslat pěkný dáreček přímo na ministerstvo.

Nabídka má velmi poetický název: Bobek v čapím hnízdě – Bobišovo dotované hovno. Exkrement z limitované edice však nedotuje EU, nýbrž provozovatelé sami. Z Bruselu se totiž dotují jiná hovna.

Sami provozovatelé celý nápad okomentovali velice pěkně.

Hlas lidu musí být slyšet a cítit! Dejte tímto dotovaným (námi, nikoliv EU – bobek je pouze za cenu nákladů) lejnem pro Bobiše jasně najevo, co si myslíte o nesmyslu zvaném EET!

Dotované hovno je zasazené v replice čapího hnízda a je k němu přiložen slušný, přesto výstižný vzkaz (viz fotka). Každý objednaný dotovaný bobek odešleme zvlášť a vy k němu můžete (ale nemusíte) připojit svůj vlastní vzkaz nebo podpis.

Připojíte se? Nebo vám to přijde na hovno?