Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Dětské filmové hvězdy nemají zrovna jednoduchý život. Musí si poradit se skloubením časové náročnosti natáčení, školních povinnosti, velké slávy a většinou i závisti ostatních dětí. Z toho důvodu také velké množství dětských hvězdiček prudce zazáří, a také velmi rychle vyhasne. Pojďme se však podívat na ty, které září čím dál tím více a k roztomilosti během let přidaly také krásu.

desktop-1434664649Emma Watson je zářným příkladem holčičky, která vyrostla v nádhernou dívku a která ještě k tomu všemu bojuje za správnou věc. Založila si vlastní dobročinnou organizaci HeForShe, v rámci které vystupovala už i v americkém kongresu.

desktop-1434664604Abigail Breslin je slečna, kterou jsme jako malou holčičku mohli vidět hrát ve filmu Malá Miss Sunshine. Její talent se však během puberty nevytratil, ba naopak přibyla krása. Dnes jí můžeme vidět například ve filmu Enderova hra.

desktop-1434664626Amber Scott není příliš známou herečkou, ale pokud vám řekneme film Hook od Spielberga, určitě si na ní vzpomenete. I tato malá slečna vyrostla, a nutno podotknout, že jen do krásy.

desktop-1434664637Dacota Fanning je veleznámá dětská hvězda, která nám také krapet vyrostla a taktéž je z ní kráska. Dakota se rozhodla dát alespoň na chvilku herectví vale a skočila přímo na akademickou půdu. Studuje totiž práva na New Yorské univerzitě.

desktop-1434664679Nicolas Hoult zajisté potěší nejednu ženu a dívku. Tento herec s uhrančivým pohledem, hrál malého kluka ve filmu Jak na věc a později se objevil také v show Skins. Dnes je z něj opravdu pohledný mladík, který mý dobře našláplou kariéru.

desktop-1434664675Malcom David Kelly je ten mladík, který hrál v seriálu Ztraceni. Ve své době velice populární mladý herec vyrostl a z filmové branže utekl, ale ne příliš daleko. Dal se totiž na muziku a dnes tvoří jednu polovinu poměrně úspěšného dua MKTO dělajícího rapovou hudbu.