Rubriky: ZAJÍMAVOSTI VIDEA TECHNOLOGIE HOLKY A SEX
 

Pokud už vás nebaví nudné lyžovačky, existuje řešení. Dron, který nedávno ve spolupráci se Samsungem představil youtuber Casey Neistat bez potíží unese dospělého člověka i s jeho lyžařským vybavením.

Znáte drony, že? Taková ta malá zařízení s kamerou, která se ovládají dálkovým ovladačem létají nad městy, krajinou apod. a pořizují úchvatné záběry? Tak tento dron nemá s těmito prcky nic společného.

dron2

Nová definice dronu tak může vypadat takto: šestnácti-rotorovém monstrum o velikosti jídelního stolu, které dokáže unést až 80 kilogramů nákladu.

Za celým tímto projektem nestojí nikdo jiný než americký youtuber Casey Neistat. Se 6 miliony odběratelů jeden z nejpopulárnějších tvůrců na YouTube, mimo to i úspěšný podnikatel. Vždyť nedávno prodal svoji společnost Beme americké televizní společnosti CNN za 25 milionů dolarů. Kdo pravidelně sleduje jeho videa, ví, že si v dronech přinejmenším libuje. Tak není divu, že si jako svoji novou hračku pořídil toto….

drone

K čemu je takové zařízení dobré, to je otázka. O jeho praktickém využití můžeme vést dlouhé debaty s nejasným koncem; jedné věci však dron posloužil skvěle. Casey s jeho pomocí natočil úžasné vánoční video.

Převlékl se za Santu a nechal se dronem vláčet na snowboardu. Finská krajina přidala videu patřičné zimní kouzlo. Dron táhne Američana po rovině, stoupá s ním do kopce, vláčí jej z kopce a především – létá s ním v několikametrové výšce.

Inu, někdo si pod stromečkem vystačí s ponožkami, jiný si pořídí monstrózní dron.