Rubriky: NOVINKY FILMY
 

Film Padesát odstínů šedi sklidil poměrně silnou vlnu kritiky. Ti, kteří v něm čekali vášnivé sexuální orgie, se nedočkali. Mnozí tomuto snímku vyčítali chabý a vlekoucí se příběh. Nyní nastala doba pro jeho druhé pokračování. Dočkáme se konečně nějaké sexuální akce nebo si na vyvrcholení musíme počkat až do závěrečného dílu? Podívejte se na trailer, který nabízí alespoň několik záběru k ochutnání.

Druhý díl, natočený opět podle slavné knižní předlohy E. L. Jamesové, začne přesně tak, kde skončil příběh toho prvního. Trochu zvrácený boháč Christian a studentka Anastasia se snaží nalézt cestu zpět k sobě. Tedy alespoň Christian se snaží vrátit Anastasiu zpět do své “herny”. Zdali se mu to povede a jak úspěšný při svých snahách bude, na to si musíme počkat až do kin. Již nyní se však můžeme podívat na oficiální trailer.

Vedle hlavní dvojice si ve filmu opět zahrají Marcia Gay Hardenová, Eloise Mumfordová, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehleová nebo Max Martini. Režisérem filmu je James Foley.

Trailer: