Rubriky: VIDEA NOVINKY FILMY
 

Byť na celý film si musí diváci ještě přes dvě měsíce počkat, druhou oficiální ochutnávku mají na stole naservírovanou nyní. A ve druhém traileru na Padesát odstínů temnoty se dočkáte několika žhavých scén.

Možná, že film Padesát odstínů temnoty bude u fanoušků stejným průšvihem jako Padesát odstínů šedi. Možná je to až příliš natahovaný a zbytečně složitý příběh. Jedno je však jisté. Minimálně trailer určité napětí nepostrádá. Vášeň, vzrušení a emoce jsou v něm zastoupeny vrchovatě.

Fanynky, které na rozdíl od většinové veřejnosti první část příběhu o Anastasii Steel a Christianu Grayovi úplně nezatratily, mají již po zhlédnutí traileru zamotanou hlavu, jak celý příběh dopadne.

Druhý díl trilogie, natočené na základě bestsellerů E. L. Jamese, má povědět více o prozatím tajemné a temné historii Christiana Graye. Možná, že se dozvíme, jaký původ mají jeho prazvláštní sexuální úchylky. Možná, že už se dokonce dočkáme i nějaké vášnivější sexuální scény. Trailer by tomu mohl napovídat. Co takhle třeba sex ve výtahu? Nebo v restauraci při večeři?

Vše se dozvíme již 9. února 2017, kdy má film celosvětovou premiéru.

padesát odstínů temnoty

Druhý trailer na Padesát odstínů temnoty stejně jako ten první splnil do puntíku svoji funkci. Navnadil lidi na to na film do kina zajít nebo si pustit alespoň jeho část. Půjdete na “odstíny” i vy?

První trailer na Padesát odstínů temnoty: