Rubrika: ZÁBAVA
 

Byli jste někdy zamilovaní? A jakou největší bláznovinu jste udělali, jen pro to abyste byli s tím, koho milujete? Vsadíme se, že ať to bylo sebeblaznivější, na náš dnešní příběh to mít nebude. 

Hrdinou dne je totiž Alexander Cirk z Nizozemska, který na internetu poznal jakousi slečnu Zangovou. S tou si velice dlouho psal a postupně se jejich vztah začal prohlubovat. Jediný problém byl ten, že se stále nikdy neviděli na živo. A proč? Slečna Zachová totiž byla až z Číny. 3

Jak se ovšem ukázalo, pro Cirka to nebyl žádný problém jednoho dne totiž slečně Zangové poslal fotku s letenkou směr Čína. A dnem příletu na letiště.  V ten moment kdy Cirk nastoupil do letadla pro něj ovšem začala nepříjemná životní zkušenost. Slečna Zangová totiž nevěřila, že do Číny opravdu letí a nevěnovala tomu příliš velkou pozornost. Navíc ji čekala plastická operace, takže měla myšlenky někde trochu jinde.1 (1)

Když přiletěl Cirk na letiště do Číny, samozřejmě ho tu nikdo nevítal, a tak se rozhodl čekat.  Běžný člověk své čekání měří na minuty, někdy hodiny, ovšem to jen v krajních případech. Pan Cirk ovšem čekal mnohem déle. Celkem na letišti strávil 10 dní. Jeho vyvolená mu totiž nebrala telefony, protože postupovala plastiku, a jiný kontakt na ní neměl.  4

A jak to dopadlo? Cirk po deseti dnech zkolaboval a byl odvezen zpět do Nizozemska. Příběh o jeho utrpení se začal velice rychle šířit internetem a dostal se i ke slečně Zangové, která teprve tehdy zjistila, že letenka nebyl vtip. Naštěstí pro Cirka se rozhodla. Že až se trochu zotaví, přijede se za ním do Nizozemska podívat.