Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Statistiky říkají, že něco okolo 20 % lidí blokuje ve svém prohlížeči reklamu pomocí AdBlocku nebo jiných rozšíření. Hm, tak to je dost pravděpodobné, že vy jste jeden z nich. No… Chápeme to. I když weby z něčeho žít musí, i tak je internet je totiž o dost hezčím místem, když na vás na každém kroku nevyskytují nesmysly. Vypadá to asi takhle – vlevo s AdBlockem, vpravo bez něj:

12762306b98bc9482460e3e5a672c254

Víte ale o tom, že existují i další doplňky do prohlížeče, které vás zbaví toho, co vidět nechcete? Asi jste na tom tak trochu jako my a keců o Babišovi a Zemanovi všude kolem už máte plné zuby. Naštěstí se pár chytrých hlav dalo dohromady a vymyslely dva geniální programy: AB Blocker a Zeman Block. Blýská se na lepší časy!

Tyhle dvě vychytávky však nejsou první svého druhu: nedávno jsme psali i o rozšíření, které změní fotky Donalda Trumpa ve fotky koťátek!

 

1. AB Blocker

Tenhle doplněk vám sice Babišův obličej v p*del nepřemění, nicméně vás upozorní, když náhodou vlezete na nějaký web, který spadá pod mediální skupinu Mafra, kterou vlastní. Proč byste měli na těchto webech trávit čas a sypat tak peníze přímo do jeho kapsy? Sorry jako. Jakmile přijdete třeba na iDnes.cz, objeví se vám takovéhle kouzelné upozornění!

ab-blocker-640x360

Už vás Andrej “nebabí”? Stahujte AB Blocker.

2. ZemanBlock

Tohle rozšíření už je o něco zajímavější. Zeman naštěstí žádná média nevlastní, takže není na co upozorňovat. A koťátko z něj taky neuděláte, i kdybyste se snažili víc, to by bylo proti přírodě. Jeho jméno se však po instalaci doplňku všude na internetu nahradí těmi “správnými slovy”. Místo Miloše Zemana tak v titulcích narazíte na Miloše Šmejda, Alkoholika nebo…Miloše Kokota. Jestli je to přes čáru nebo ne, to už necháváme na vás.

zeman-01zeman-02

Nebuďte passy a stahujte ZemanBlock tady!

Co na tyhle vychytávky říkáte? Je to pecka, nebo se odpůrci Zemana a Babiše zase jenom nudí a vymýšlejí pí*oviny? Rádi si o tom s vámi pokecáme v komentech, tak pište!