Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT NOVINKY
 

Emma Watson. Hermiona Grangerová. Je to jedna a tatáž osoba, která v nejednou chlapci vyvolává erotické myšlenky. Ano, Emma Watson je jedním ze sex symbolů mladé generace. A nutno přiznat, že oprávněně, ono jí to, slečně, opravdu sluší. Nedávno se jí však stal nemilý trapas. Na internet unikly její nahé fotografie.

Nejnovější fotografie Emmy Watson se objevily na Twitteru a rozhodně nebyly určeny očím veřejnosti. Slavná herečka na nich totiž odhaluje své poprsí. A přiznejme si to upřímně, když je představitelka Hermiony oblečená, vypadá to skoro, jakoby žádná prsa snad ani neměla. Tyto obrázky dokazují fakt, že něco, o čem si zejména její mužští fanoušci mysleli, že vůbec neexistuje, je ve skutečnosti reálné. A i my musíme uznat, že to Emmě na oněch fotkách skutečně sluší.
watson3

No, Emmě. Přeci jenom je potřeba si uvědomit, že se pohybujeme na internetu a těch, kteří velmi dobře umí s photoshopem, se na něm pohybuje opravdu hodně. Skalní fanoušci půvabné herečky na všech sociálních sítích zarytě tvrdí, že fotografie jsou jednoznačným podvrhem a že v žádném případě nezobrazují Emmu Watson. Ta se prozatím k celému případu nevyjádřila. Znamená to, že si pečlivě připravuje reakci a, jak to měla v roli Hermiony ve zvyku, všechny nás odpálkuje, nebo že si je vědoma své chyby a raději setrvává v mlčení?

watson2watson

Otázkou zůstává také, kde by se fotografie na internetu vzaly, jsou-li pravé. Že by je tam umístila sama Emma je krajně nepravděpodobné. Zřejmě se jí tak někdo naboural do soukromého alba nebo by si měla slečna herečka lépe kontrolovat, komu co posílá.

watson5

V každém případě se však Emma nemá za co stydět. Ten, kdo ji sledoval v její nejslavnější roli (Hermiona Grangerová v osmi filmech o Harry Potterovi), snad zpočátku ani nedoufal, že mladá čarodějka vyroste do takové krásy. V prvních dílech totiž vůbec nevypadala jako někdo, kdo bude jednou v budoucnu svou krásou oslňovat statisíce fanoušků. Poprvé její krása vyšla najevo pravděpodobně ve čtvrtém díle (Harry Potter a Ohnivý pohár), kdy v nádherných šatech doprovázela Viktora Kruma na Vánoční ples.

watson4

A od té doby rostla Emma Watson jen do krásy. Až do takové, že jí obdivují lidé na internetu. V celé její nahotě.

A na závěr otázka na vás. Myslíte si, že nahé “Hermioniny” snímky jsou pravé nebo ne?