Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY
 

Pro skvělou selfie mnozí z nás obětují mnohé. Vlastní důstojnost, spoustu času, mnoho místa v paměti našich chytrých telefonů nebo dobrou náladu přátel, které svým přemlouváním unudíme k smrti. Snad nikdo z nás však nikdy kvůli jedné jediné fotografii nepodstoupil takové riziko, jako ruská slečna Angela. Podívejte se, jaké výšky zdolává, aby svůj instagram naplnila dokonalými selfie.

Ona slečna se jmenuje Angela Nikolau a její instagram opravdu přetéká skvěle vypadajícími selfie a fotografiemi. Pokud se zamyslíte nad tím, co vše musela mladá Ruska podstoupit, aby vznikly, tají se z toho dech. Jejím oblíbeným místem pro zvěčnění sebe sama jsou totiž střechy budov. Střechy pořádně vysokých budov. A je jasné, že v Rusku takových budov není málo, jejím účelům to však nestačí.

Angela9

A tak Angela, ve snaze získat stále odvážnější a odvážnější selfie a obrázky z výšek, cestuje po celém světě s fotoaparátem na krku. Někdy se vyfotí sama, jindy jí na snímku asistují její přátelé, ochotní zdolávat vysoké budovy.

Angela8Angela7

Její instagramový profil sledují statisíce uživatelů, kteří se každý den těší na nové a nové selfie z těch nejvyšších míst naší planety. A Angela je většinou nenechává dlouho čekat. A pokud by vás snad nezaujaly obrázky z výšin, okouzlit vás může i jejich samotná autorka. Ona totiž Angela Nikolau není vůbec ošklivé děvče. Odvážná a přitažlivá, skvělá to kombinace! Angela6Angela5Angela4Angela3Angela2Angela