Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY TECHNOLOGIE
 

Každý rok se na Halloweenských party vyskytují některé kostýmy, které nikdy nezklamou. Pokud si je oblečete, máte jistotu, že na večírek bez problémů zapadnete a v lepším případě budete za hvězdu. Moc chvály za originalitu sice nesklidíte, ale odškrtnout v kalendáři čtvereček s nápisem Halloweenská party si moci budete.

Halloween se obdobně jako jiné svátky z Ameriky či jiných zemí v našem českém prostředí poměrně rychle zabydluje. Byť je brán jinak než v Americe, i zde dosahuje své popularity. Tradice jsou u nás však jiné a proto vrcholem každého Halloweenu je kromě ozdobných dýní také party.

Ať už soukromý večírek v partě přátel či velkolepá akce, kterou pořádají velké kluby a podniky, návštěva Halloweenské party by dle zvyklostí posledních let neměla chybět v životopise žádného mladého člověka.

Každoročním tématem jsou kostýmy. Vyrobit si doma svůj vlastní převlek, koupit si jej nebo půjčit z půjčovny? A jaké kostýmy letos poletí? Obdobné otázky si klade asi každý, kdo se na nějakou tu oslavu svátku, který se původně nazýval Předvečer všech svatých, chystá.

Odpovědi skrývají následující kostýmy. Jsou klasikou, s níž na žádné party s tématem Halloween neurazíte. Račte se kochat:

Kdokoliv ze Star Warskostýmy13

Kostra

kostýmy12

Dýněkostýmy11 Catwomankostýmy10 Upír(ka)kostýmy9 Deadpoolkostýmy8 Klaun

 kostýmy6

Batman

kostýmy5

Čarodějnice

kostýmy3

Jokerkostýmy2

Harley Quinn
kostýmyPirát

kostýmy4