Rubriky: TECHNOLOGIE NOVINKY HOLKY A SEX
 

Pokud vás už nebaví pokaždé, když přijdete domů bavit se s vlastní ženou a poslouchat její problémy, případně jste ani nedospěli do fáze, že doma nějakou přítelkyni najdete, může být vaším řešením nová robotická společnice Harmony 2.0. Popovídá si s vámi o čem budete chtít, k sexu je připravená vždy, když budete mít chuť a její vzhled si můžete sami naprogramovat.

Harmony 2.0 představuje revoluční krok v oblasti robotických společnic. Je až neuvěřitelné, jak moc se podobá reálným ženám, a to jak ve vzhledu, tak v chování. Vedoucí týmu výrobců Matt McCullen velmi výstižně popsal její výhody:

„V robotce můžete najít přítelkyni, pokud nemáte přítelkyni ve skutečném životě. Dokonce jí můžete říct, že byste si dali něco dobrého k jídlu, a ona vám odpoví, že pizza je vaše oblíbené jídlo, a tak byste si měli dát pizzu.”

Vzhled

Harmony 2.0 může vypadat (téměř) jakkoliv dle vaší fantazie. Vyrábí se totiž každý kus zvlášť, přičemž právě na jeden kus je potřeba až 80 hodin práce, soudě dle prototypu. Výrobce připravil až 18 druhů ženských postav, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám vyhovuje nejvíce. Kdo má rád, když lze ženu za něco chytnout, zvolí si objemnější variantu, pro ty, kteří preferují ultra štíhlé modelky jsou připravené hubené panny.

Abychom byli tzv. genderově vyvážení, musíme zmínit, že ani ženy nepřijdou zkrátka. Pro ně byly vyrobeny i dvě mužské varianty. Ženy si dle svého vkusu mohou vybrat vzhled obličeje nebo i tvar a velikost genitálií. Některé dámy tak konečně mohou okusit, jaké to je si užít s pořádným chlapem.

harmony 2.0

Charakter

Největší plus Harmony 2.0 není v tom, jak vypadá, ale co dalšího dokáže. Může si s vámi i povídat, a na rozdíl od reálných žen vždy o tom, co chcete vy. Disponuje totiž tzv. trvalou pamětí, dokáže si tak zapamatovat, co jste jí říkali a později to v dalším rozhovoru použít. Díky tomu se buduje vztah s majitelem, který se do ní může dle slov výrobce až zamilovat.

Stejně jako si lze vybrat z několika vzhledových možností, i charakter nabízí určité varianty. Naprogramovat totiž výrobce umí až 18 osobnostních rysů, takže je jen na vás, zdali si zvolíte ženu plachou, poslušnou a submisivní nebo ráznou a dominantní.

Sex

Harmony 2.0 je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, který udržuje teplo. Budete tak mít pocit, že při intimních záležitostech jste se skutečným člověkem. Zároveň je materiál velmi flexibilní a nebrání tak vyzkoušení různých poloh. Další plus. Malá drobnost na závěr: Harmony by měla mít skotský přízvuk, který je obecně považován za velmi sexy.

V současné době se Harmony 2.0 ještě neprodává, co nevidět by však měla. Její cena začíná na 6 500 USD a odvíjí se dle úprav, které na základních modelech chcete provést. Můžete se tak dostat i na cenu přes 10 000 USD. Za věrnou společnici, která dokáže téměř vše, co k životu potřebujete, to však není zase tolik, když si uvědomíte, že je to jediná investice. Žádné oblečení, šminky apod. kupovat nemusíte.

Už jen aby uměla uklízet a vařit a kupujete hned…