Rubrika: ŽIVOT
 

Zkuste někdy ženské svěřit svoji výplatu, hned budete vědět, co se s ní stane. Můžete se jen s kámošema vsadit, za jak dlouho to ta holka prošustruje za zbytečnosti. Ale jednu jistotu máte: ty prachy už nikdy neuvidíte. Proč? Protože ona ty boty prostě nutně potřebuje. A ty druhé taky, a ty dvacáté taky. No a co ta kabelka? Nemít ji, může se jít rovnou zabít.

Tohle není nic, co jsme jen tak bezdůvodně vytáhli, abychom pomlouvali zástupkyně něžnějšího pohlaví. Něco takového se totiž doopravdy stalo, ale v o hodně horším měřítku. Nešlo o pár (desítek) tisíc, jak tomu běžně u výplaty bývá, tyhle prachy se daly počítat rovnou v řádech milionů dolarů.

583bcbac08475

Christine Jiaxin-Lee, jednadvacetiletá holka z Malajsie, která studuje v Austrálii, jednoho dne našla na svém účtě skoro pět milionů dolarů. Jen tak. Někdo prostě udělal v bance chybu a jí tak tyhle peníze přistály na účtě. Normální člověk by se to asi snažil vyřešit tak, že by banku kontaktoval a žádal nápravu. Jenže ne – tahle dáma to vyřešila po svém.

Když vám na účtě přistane pět mega, nákupy jsou jasná volba. Christine měla nějakou etiku vítekde a vyrazila do ulic. Kdyby si koupila něco smysluplného – oukej. Ale ta holka si domů odnesla kabelky za bezmála milion dolarů, což běžný smrtelník rozhodně nemá šanci pochopit.

583bcbd23b31c

Za další prachy si koupila byt. A ať nežereme, ten byt byl docela fajn, a že by to byla špatná volba, to se rozhodně říct nedá. No, pořád by ale bylo lepší ty prachy vrátit a nemít následně takové problémy.

583bcbc142c39 (1)

Christine celkem utratila skoro tři a půl milionu dolarů a jak se dalo čekat, samozřejmě ji zatkli. A víte co je nejlepší? Když se ptali na podrobnosti jejího přítele, ten vůbec neměl páru, že jeho holka někdy takovou sumu peněz měla. Jestli to dokázal zahrát, tak klobouk dolů. Nicméně si myslíme, že mu prostě nic neřekla, aby se s ním náhodou nemusela dělit…

583bcbdd7c952

Policii dívka sdělila, že si myslela, že jí peníze na účet poslali rodiče. Jasně. Taky vám rodiče každou chvilku posílají na účet pět milionů dolarů? Nám rozhodně! Nicméně – Christine teď musí všechny utracené prachy vrátit zpátky. To zamrzí, ale dalo se to čekat. Možná, že kdyby to nahlásila hned, dostala by alespoň nějakou odměnu. Takhle je ale stoprocentní šance, že skončí s holou p*delí.