Rubrika: ZÁBAVA
 

Dříve, než začneme vyprávět, jak to celé vlastně bylo, je potřeba přiznat, že výsledek tohohle testu je nám všem nejspíš dobře znám. Jak moc jde chlapa ovládnout sexy ženskou postavou? No prostě hodně. Důležitější než cokoliv jiného je ale průběh toho testu. Možná si budete říkat, že ti chlapi jsou prostě blbí nebo je to nahrané, ale taková je realita!

Co byste dělali vy, kdyby se před vámi začala sklánět nádherná holka? Neupoutala by snad vaši pozornost? Asi jo, ale otázka je, jestli byste se v té chvíli nechali okrást. Jako ostatní účastníci…

Celé je to práce youtubového prankstera jménem JoshPalerLin, který si na pomoc pozval charismatickou a sexy kočku Amandu Cerny.

563043031cd0f

A princip byl opravdu jednoduchý. Vytipovat si chlápka, kterého by takováhle ženská mohla zajímat a pak do akce poslat Amandu. Jí se samozřejmě náhodou vysypou všechny věci na zem, takže se pro ně musí sehnout. U toho nenápadně ukáže výstřih, trochu i z jiných částí těla… A mužská nepozornost je na světě. Sám prankster pak přijde na scénu a chudáka chlápka ve chvíli, kdy ho zajímá úplně něco jiného, prostě okrade.

563042db70a73

Ostatně, podívejte se sami. Je to docela zábava, sledovat ty bezradné obličeje ve chvíli, kdy jim zmizí laptop ze stolu…

Co myslíte, mohli byste se taky stát obětí takovéhle habaďůry? Nebo máte pocit, že jste pozorní a dokážete se ovládat za všech okolností?