Rubrika: ŽIVOT
 

Tak krutý rozchod, abyste museli podpalovat auta, jste pravděpodobně ještě nezažili, ale zkuste si to aspoň představit. Protějšek vás pořádně naštve, podvádění a nejrůznější ojebávky jsou už v dnešní době normální věc, takže vám nezbývá nic jiného než jít a podpálit mu káru. Je to totiž jedna z mála věcí, která dokáže chlapy dneska ještě naštvat, ženské už si je vycvičily až až…

Devatenáctiletá holka z Floridy byla zadržena potom, co podpálila auto, o kterém si myslela, že je jejího ex. A ono nebylo, to je na tom to nejhorší. Buď to ta slečna nemá v hlavě v pořádku, nebo se prostě spletla. Snad víte, jak to občas bývá s holkama a jejích znalostí aut…

Normálně podpálila kufr a odešla, jako by se nechumelilo. Teda jako by nehořelo. Kdyby chumelilo, vůbec nic by se nemuselo stát.

Koukněte na video, takový klid jste při zapalování věcí nejspíš ještě neviděli!

V druhé půlce můžete vidět záběry z kamery pořízené ten den o pár hodin dříve. Holka si nejdřív auto prohlídla, aby se ujistila, že jde opravdu o káru jejího bývalého. Jak je ale zřejmé, nejspíš neujistila dostatečně.

57cfd7deedb68

Vlastníkem té Hondy je totiž někdo úplně jiný, muž jménem Thomas Jennings, který tvrdí, že tu holku nikdy předtím neviděl a nemá nejmenší tušení, kdo to je.

Na druhou stranu, kdyby tohle udělala vaše bývalka, asi byste taky říkali, že jste s ní nikdy nic neměli. Tak kde je pravda, co myslíte?