Rubriky: ZAJÍMAVOSTI HOLKY A SEX
 

Zachraňují životy. Zabraňují katastrofám. Každý den nám pomáhají. Práce hasičů není jednoduchá, proto je dobré alespoň jeden den v roce si na ně vzpomenout a vzdát jim za jejich činy hold. Dnes je totiž den hasičů. A při této příležitosti nezapomínejme na to, že hasiči zdaleka nejsou pouze urostlí chlapi. Je to povolání i pro krásné dívky a ženy.

Vždyť například každý rok se vyhlašuje soutěž Miss hasička. O hezké dámy není ani v této branži nouze. Pod služebním mundúrem a přilbou se často skrývají zajímavé křivky, které potěší oko nejednoho muže. Kdyby vás z hořícího bytu přijela zachránit jedna z těchto hasiček, věřte tomu, že byste se okamžitě probrali z mrákot.

Dnes, 4. 5. se po celém světě slaví Den hasičů. Na čtvrtého května připadá proto, že je to den svatého Floriána, který je patronem všech hasičů a má zabraňovat požárům. V tento slavnostní den, který patří hasičům profesionálům i těm dobrovolným, si připomeňme, že existují i sličné dámy, které vykonávají toto ušlechtilé povolání.

Chtěli byste se s některou z těchto hasiček potkat v hasičské zbrojnici?

hasičky5

Gunn Narten, jedna z nejhezčích hasiček na světě

hasičky4hasičky3hasičky2hasičky

Hezké hasičky máme ale i v České republice a na Slovensku:

Alica Ondrášová

Alica Ondrášová, Miss hasička 2016

Kateřina Müllerová, Miss hasička 2015

Kateřina Müllerová, Miss hasička 2015

Stanislava Halušková, Miss hasička 2013

Stanislava Halušková, Miss hasička 2013