Rubrika: HOLKY A SEX
 

Je vidět, že některé holky moc neví, co se sebou. Třeba jako sedmadvacetiletá italská pornoherečka a modelka Paola Saulino, která se rozhodla, že vyrazí na hodně netradiční tour po italských městech. Tour, na které bude poskytovat orální sex!

lollipop3

Ale ne jen tak někomu. Svým ‘uměním’ poctí jen ty muže, kteří hlasovali NE v italském referendu. Ti, kteří o to mají zájem, jí mohli posílat žádosti na e-mail. Paole jich dorazilo kolem deseti tisíc, “výhercům” pak poslala adresu, na které se to celé bude odehrávat.

Paola-Saulino-Oral-sex-tour-778999

První část tour už má ona i 400 mužů za sebou. Teď vyráží do dalších měst v Itálii – čekají ji ještě Foggia, Campobasso, Latina, Positano, Catanzaro, Salerno, Cagliari, Bodduso, Cannigione, Purfugas, Catania and Bomarzo. No, bude to těžké. Ale věříme, že ona je zvyklá!

PaolaSaulino-640x480

Paola si u každého chlapa vybírá, jestli mu ho vykouří s kondomem nebo bez. A jestli bude polykat, to je prý taky jen na ní. Zatím si nikdo nestěžoval.

nintchdbpict0002868345351

Došlo ale i na trapné okamžiky – jednou za ní přišel chlap, stáhnul trenky, bohužel se mu ale nepostavil. Oukej, děje se to, ale on se rozbrečel a začal se omlouvat za to, jak je stydlivý. Paola se to snažila zachránit a vzít záležitost do svých rukou (úst). Marně. Stejně se mu to nelíbilo, tak prý odešel. Chudák!

Jak tak známe české holky, můžeme očekávat, že něco podobného v nejbližší době proběhne i u nás!