Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Jaromír Jágr nás nepřestane udivovat. Poté, co ve svých 44 letech září na ledě a je hvězdou Floridy, předvedl v době svého volna skvělou scénku s novinářem. Cílem videa, které Jarda na svém osobním facebookovém profilu zveřejnil, bylo ukázat, že to, jako prvotřídní star, nemá Jágr jednoduché. Co se vlastně stalo a jak Jarda s novinářem vyběhl?

Bylo ráno a Jágr, zřejmě ještě nezvyklý na časový posun mezi Českou republikou a Amerikou, byl již vzhůru. Jeho přítelkyně Veronika byla ještě ponořena do říše snů a tak se chtěl slavný hokejista provětrat ve svém automobilu. Co však čert nechtěl. Před jeho domem stálo jiné auto a v něm kdosi ukrytý.

jágr

Jágr velmi správně odhadl, že se jedná o novináře a v duchu své povahy si s ním šel promluvit. Byť se na první pohled zdá, že fotograf rozhovor s hokejovou modlou zvládl, muselo to být pro něj enormně těžké, Jarda ho totiž vůbec nešetřil. Poté, co zjistil, že čeká na jeho přítelkyni, aby ji společně s ním vyfotografoval (pravděpodobně tajně), zasypával jej otázkami typu:

Jak dlouho tu ještě budeš?

Řekni nám něco o své práci, jsi hrdý na to co děláš?

Myslíš si, že je tohle správné? Nestydíš se za takhle vydělané peníze?

Fotograf, jak jej jeho práce asi naučila pohotově reagoval a čekal dál. Poté, co se jeho čekání protáhlo na několik hodin (řekl totiž, že bude čekat tak dlouho, dokud se Veroniky nedočká), napadla Jágra geniální myšlenka.

jagr

Za trpělivost, jakou novinář při čekání před domem ukázal, mu Jardova přítelkyně namazala chleba, přidala banán a sušenku a sám hokejový útočník mu tuto svačinu přinesl do auta! Vtípek jako blázen!

 

Novináři – buďte lidi!

Za nás patří Jardovi obrovský palec nahoru! Zároveň jej obdivujeme, jak chladně, vtipně a pohotově dokázal v tak nepříjemné situaci reagovat. Ukázal, že bulvární média má … kdesi. Bohužel je totiž na takové chování zvyklý.

Pokud tento článek čte alespoň jeden novinář, fotograf či někdo podobný, zamyslete se prosím. Chápeme, že poptávka po tak žhavém zboží, jakým Jágr je, je asi obrovská a články s touto tematikou jsou velmi čtené (víme sami 🙂 ), v současné době existuje taková spousta témat, kterým se můžete věnovat místo toho, abyste lezli lidem až do kuchyně…

Na závěr už jen stačí popřát: dobrou chuť 🙂