Rubriky: ZÁBAVA NOVINKY FILMY
 

Hokejoví hrdinové z Nagana se po dlouhých letech od svého triumfu dočkají ztvárnění na filmovém plátně! Ne že by snad bylo málo dokumentů o největším českém hokejovém vítězství, toto dílo režiséra Pavla Sadílka a scénáristy Petra Kolečka bude úplně něčím jiným. Jágr, Hašek, Růžička a další legendární hokejisté v něm budou představováni s humorem a vtipem.

Pamatujete si památnou bitvu v play-off s Američany, kde skvěle zazářil Dominik Hašek? Vzpomínáte si na urputný boj s Kanaďany, vedenými velikánem Gretzkym? Utkvěly vám v paměti ještě obrázky z vítězné finálové partie s Rusy? Všechny tyto vzpomínky ožijí v roce 2018, kdy to bude od legendárního triumfu 20 let.

nagana

Film bude animovaný a zajímavé je, že na jeho vzniku se podílejí sami aktéři japonských bojů. Kromě hráčů (Jágr, Hašek) například i jeden z nejlepších českých komentátorů, který nás již tenkrát obšťastňoval svým hlasem, Robert Záruba.

NaganaNagana

Snímkem se bude prolínat humor, napětí, nadsázka a vzpomínky na nezapomenutelnou sportovní akci. Pokud se podíváte na trailer, ve kterém je představena postava Jaromíra Jágra, už nyní se na film musíte těšit. Za dva roky oživnou vzpomínky na to, jak podceňovaná parta vyprovodila Gretzkého, Bureho a Amonteho. Opět všichni budou opěvovat slavné hochy z Nagana.