Rubrika: STYL
 

Víte kdo je Josh Bateson?  Tohodle kluka znáte na 100%, tedy pokud jste jako malé děti milovali Kinderčokoládu a my jsme si jistí, že tomu tak bylo. Josh je totiž ten kluk co, byl vyfocen, a stále je, na obalu této lahodné čokolády. Od té doby, co byl Josh na obal vyfocený, nám krapet vyrostl a hlavně zkrásněl!1827421

Kdo by to byl řek, že se tento mladý Angličan bude živit jako model. Joshovi se podařilo vyhrát konkurz na tvář čokolád Kinder, ve věku osmi let. Jeho tvář se pak objevovala na velké množství produktů, ovšem tím nejznámějším byly čokoládové tyčinky s mléčnou náplní.

Jak roky plynuly, Kinder vyhlásil konkurz na novou tvář, ovšem u tyčinek se stále vracel k Joshovi. Ten mezitím krapet vyrostl a hlavně zmužněl. Dnes je velice úspěšným modelem, který fotí kampaně pro velké množství významných značek a společností.

Porovnejte si sami, zdali v něm stále vidíte toho mladého roztomilého klučinu z obalu, nebo zda je pro vás někým úplně jiným. Doufáme, že hlavně slečnám jsme těmito kukadly udělali radost.