Rubriky: ŽIVOT TECHNOLOGIE
 

Znáte to. Zamotaná sluchátky, zbytek čokolády ve sklenici od nutelly. A nespočet dalších maličkostí, které jsou v dnešním moderním světě zkrátka nedomyšlené. Ano, zdá se, že to jsou prkotiny a ono tomu tak opravdu je, avšak sami si nejlépe vybavíte, jak takováto prkotiny dokáže znepříjemnit den a dostat vás do naštvaného stavu.

Zamotaná sluchátka. Světový problém číslo jedna každého milovníka muziky. Můžete je do kapsy u kalhoty či batohu dát jakýmkoliv způsobem, v jakémkoliv stavu, ve chvíli, kdy je budete s obrovským natěšením na poslechnutí písničky vyndávat, vsaďte si na to, že budou zamotaná. Naštěstí, světě div se, řešení existuje! Sponka do vlasů!vychytavky9

Každý, kdo někdy strávil alespoň chvíli se štětcem v ruce a snažil se malovat či natírat, chápe tuto problematiku. O co si kapající štětec otřít? Když si jej otřete o hranu plechovky, barva vám po straně sjede dolů a vy si akorát ušpiníte samotnou plechovku včetně jejího blízkého okolí. V duchu hesla jednoduše našla nějaká chytrá hlavička řešení.

vychytavky

Možná, že patříte mezi sortu lidí, která se ráda napije něčeho alkoholického i na veřejnosti a zároveň se za to stydí. V tom případě pro vás existuje řešení pomocí jakéhosi návleku v podobě nealkoholické plechovky stejné velikosti. V Americe má tato vychytávka mnohem větší přesah, tam je totiž popíjení alkoholických nápojů na veřejných místech zákonem zakázáno!

vychytavky2

Jistě to znáte. Rozděláte těstoviny nebo balíček brambůrek nebo piškoty nebo něco podobného, nespotřebujete celý jeho obsah a co s ním. Otevřené se to nechat nemůže, gumička se stále někde ztrácí, kolíček pořádně na kluzkém plastu nedrží…Uříznutý vršek od pet lahve je tím správným řešením.

vychytavky3

Kdo by měl rád brečení u cibule. Malá rada, jak tento problém překonat: žvýkejte u krájení žvýkačku, slz razantím způsobem ubude. Opravdu to funguje!

vychytavky4

Jahody. Jaká to dobrota v parném letním dnu. Ale kdo by si chtěl špinit ruce neustálým odstraňováním stopek. Použijte brčko a můžete si chuť jahodového potěšení vychutnávat bez ušpiněných prstů!

vychytavky5

Každý milovník čokolády má rád nutellu. A každý, kdo někdy jedl nutellu ví, že sníst ji do posledního zbytku není možné, vždy alespoň trošku čokolády zůstane na vnitřní straně sklenice. Zkuste do opravdu posledního zbytky této čokoládové pochoutky vpravit trošku zmrzliny. Na ní se nutella nabalí a vy si ji vychutnáte opravdu celou.

vychytavky6

Co si dnes vezmu na sebe? Tradiční to ranní problém. Přijdete ke skříni a kouká na vás hromádka triček, z nichž vidíte pouze to vrchní. Začnete se tak přehrabávat komínkem a ve skříni si uděláte takový nepořádek, že vám je až hanba. Že to znáte? A nebaví vás to? Zkuste zavést revoluci ve vašem šatníku!

vychytavky7