Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA
 

Tohle zní trochu jako z blbého amerického filmu, ale vážně se to stalo. Chcete vstupenky do VIP a nemáte na ně? Stačí mít dobré nápady a v backstagi své oblíbené kapely se ocitnete raz dva. Jako Adam Boyd, teenager z Británie. Ten se toho nebál a dokázal zmást dokonce i ochranku na koncertě The Sherlocks.

teen-sneaks-vip-band-concert-wikipedia-1

Když něco vidíte na Wikipedii, většinou tomu věříte. Napadlo vás ale někdy, že se tam daná informace mohla objevit třeba před minutou a to jen kvůli tomu, aby s vámi někdo vy*ebal? Víme, že nenapadlo. A ochranku na koncertě taky ne.

teen-sneaks-vip-band-concert-wikipedia-23 (1)

Adam Boyd totiž na Wiki stránku kapely napsal, že je bratrancem zpěváka a dokonce jednu píseň významně ovlivnil. Pak stačilo tuhle stránku securiťákovi ukázat a on ho bez váhání do VIP sekce pustil. Bez ověření, bez lístku, prostě jen tak. Protože co je psáno, to je dáno, no ne?

teen-sneaks-vip-band-concert-wikipedia-21

Nechápu, jaktože mě tam pustili. Čekal jsem, že mě hned vyrazí. V salonku jsem tedy zůstal jenom chvilku a pak jsem se hned vrátil za kámošema.

Způsobů, jak se zadarmo a bez podezření dostat na místo, kde nemáte co dělat, je mnohem víc. Co třeba reflexní vesty – nedávno jsme psali o chlápcích, co s nimi provedli zajímavý sociální experiment.