Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TECHNOLOGIE
 

Plánujete jít dnes nebo zítra večer posedět s přáteli? Vždyť páteční a sobotní večery jsou jako stvořené k polknutí nějakého toho zlatavého moku, oroseného vínka či sexy míchaného drinku. Bohužel se však může stát, že bude večírek povedený a vymkne se vám z rukou. S tím ruku v ruce přichází ranní nepříjemnost – kocovina. 

Pokud vám nepomohou typické a známé rady před konzumací alkoholu jako povinnost se najíst (ale nepřejíst!) a nemíchat různé druhy alkoholu, nebude rannímu neštěstí stát nic v cestě. A nedej bože, abyste měli ráno nějaké povinnosti. Pokud tato politováníhodná situace nastane, máme pro vás rady, jak se dostat do co nejlepší formy tak, aby na vás vaše okolí nepoznalo, že vaše ráno bylo zasvěceno kocovině.

Buďte krásnější

V první řadě je nutné vytvořit dobrý první dojem co do vzhledu. Ranní sprcha je samozřejmostí, dále je to složitější. Je zapotřebí přiznat, že ženské pohlaví má situaci v tomto ohledu znatelně jednodušší. Make-up, řasenka, rtěnka a je zamaskováno. Muž své kruhy pod očima skryje hůře.

Polkněte nějaké jídlo

kocovina2

Je jasné, že po těžké noci nikdo nebude mít chuť na veliké snídaně. Je však velmi vhodné počáteční nechuť přemoci a alespoň něco málo sníst. Obyčejný krajíc chleba s máslem, rozpečená houska či dokonce poctivý vývar vás opravdu nastartuje.

Tekutiny, tekutiny

Nemusíte pokračovat ve večerní notě a rozdělávat si vyprošťováka, ona obyčejná voda bohatě postačí. Však co je to vlastně kocovina. Všechny její příznaky jsou způsobené jediným a to dehydratací organismu. Pokud si dáte ráno sklenici vody, vyhrabete se z nejhoršího. Ještě lepší je zachovat duchapřítomnost v noci při návratu domů a vypít dostatek vody v tuto chvíli.

Dobrá nálada

352 256 114 081

Dobrá nálada zachrání vše. Vaše okolí hůře pozná, že vám není do skoku a s jeho pomocí poté snadněji překonáte své potíže a prožijete příjemný den. Dělejte prostě že se nic nestalo.